Zlatý přívěsek Klatovský anděl s červeným srdcem Au 585/1000

Kód: 689
7 999 Kč
Na objednávku

Ručně tvořený zlatý přívěsek Klatovský anděl s červeným srcem ze šperkařské pryskyřice z dílny Ireny Šmérkové pod její značkou Elvenlune. Na tvorbě šperků se podílí další dvě šperkařky Věnina Silver a Hanka Konečná. Z pravého 14k zlata (ryzost 585/1000). Červené srdce z barveného resinu.

Tvořeno v limitovaných edicích přímo pro značku Klatovský anděl. Inspirováno logem a designem Klatovského anděla. Precizní šperkařské dílko. Symbol, který si zamilujete. Každý přívěsek má svůj rodný list, balený v krabičce přímo od Elvenlune.

Koupíte pouze na zakázku na e-shopu a v kamenném obchodě Klatovského anděla. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jedinečný zlatý přívěsek Au 585/1000 (14k zlato) Klatovský anděl, ručně tvořený šperkařkou Irenou Šmérkovou alias Elvenlune ve splupráci s dalšími dvěmi špeřkařkami Věninou a Hankou Konečnou. S červeným srdcem z barvené šperkařské pryskyřice.

Z pravého zlata ryzosti 585/1000. Limitovaná edice. Tvořeno přímo pro značku Klatovský anděl, tvorba šperku je inspirována logem a designem Klatovského anděla. Každý kus je originál a má svůj vlastní rodný list a krabičku. Krásný dárek pro všechny, kdo mají rádi značku Klatovský anděl, ale i pro ty, co milují anděly obecně a hlavně pro ty co ocení drahý kov. Přívěsek vás nadchne svou jednoduchostí a zároveň propracovaností.

Váha přívěsku 2g. Každý kousek je balen do kvalitní krabičky.

Přívěsek je v prodeji samostatně. Pokud tedy máte zájem i o zlatý řetízek, připište informaci do poznámky objednávky (délku řetízku, popřípadě tloušťku).

Zlatý přívěsek je na objednávku. Bude tvořen po zaplacení objednávky.

Registrační číslo u Puncovního úřadu je: 14586. Šperky jsou řádně značené dle puncovního zákona.

Rozměry: výška andílka 30mm, šíře křídel 25mm, očko 5mm, srdce 5x5mm

Klatovský anděl není jen obyčejný papírový anděl…kdo ho zná, tak ví, že má duši a svou jedinečnou energii. Anděl je všeobecně oblíbený symbol a proto ideální dar ke všem nejen významným příležitostem. Moji andělé působí minimalisticky a zároveň…”majestátně” a proto si svým zajímavým jednoduchým designem získali svou oblibu hlavně jako svatební dar, dar k narozeninám, výročím, ale i svátkům, ke křtinám, k narození dítěte nebo prostě jen tak pro radost obdarovaného. Klatovské anděly tvořím poměrně dlouho a do světa se jich rozlétlo opravdu mnoho. I díky tomu je jeho zpracování precizní do posledního detailu. Svou tvorbu miluju a myslím, že všechna vložená radost a nadšení je vidět i cítit.