Vonný aromavosk Andělská křídla

Kód: 677
89 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Vonný aromavosk Andělská křídla z dílny HomeHerbs Míši Urbanové pro značku Klatovský anděl.

Limitovaná edice vůně Andělská křídla s litseou, lemongrassem, borovicí a eukalyptem.

Svíčka je zcela přírodní produkt ze 100%ního sójového vosku a z kvalitních 100%ních esenciálních olejů bio kvality české značky Nobilis Tilia. 

Vůně je míchána speciálně pro Klatovského anděla a nikde jinde ji nekoupíte. Vůně inspirována andělskou esencí čistoty, jemnosti, lehkosti a vzdušnosti, citrusové tóny jsou harmonicky vyváženy vůní jehličí a svěžího eukalyptu.

Zdobeno chrpou a vřesem, chrpa dodá barevný efekt a vřes zlepšuje komunikaci s jinými světy, tedy i s tím andělským. 

Každý aromavosk má šňůrku k zavěšení a je balen v celofánu pro ochranu vůně.

Tento vonný aromavosk je součástí kolekce od HomeHerbs Andělská křídla, do níž patří i dva druhy svíček stejné vůně a to buď ve skleněném hrnku s naším logem, kterou můžete koupit zde. Nebo svíčka v keramickém kalíšku, kterou můžete koupit zde.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vonný aromavosk ANDĚLSKÁ KŘÍDLA je limitovaná edice, kterou nikde jinde nekoupíte než v kamenném obchodě a e-shopu Klatovského anděla.

Vytvořen ve spolupráci s HomeHerbs Míšou Urbanovou, která má dar pro míchání těch nejjemnějších vůní s přesahem kvality.

Tento vonný vosk obsahuje esenciální oleje litsea, lemongrass, borovice a eukalyptus české značky Nobilis Tilia.

Vosk je ekologický, bez škodlivin a bez zápachu při spalování. 

Jsou skvělé pro alergiky a astmatiky. Aroma je čistě přírodní ze 100%ních přírodních olejů vysoké kvality. Vůně působí i aromaterapeuticky.

Výhodou těchto vosků je jejich netoxičnost. Při rozpouštění neuvolňuje do vzduchu nebezpečné látky. 

Aromavosk i bez rozehřátí provoní šatník, auto nebo jiný menší prostor. Proto je na šňůrce, aby se dal kamkoliv zavěsit. Po zeslábnutí vůně vosk vložte do aromalampy, rozehřejte a vůně se znovu aktivuje.

Autorská vůně Andělská křídla obsahuje tyto ensenciální oleje:

- lemongrass, který podporuje odplavování škodlivých látek z těla, díky čemuž je výborným pomocníkem při detoxikaci. Má pročišťující schopnosti    a podporuje činnost jater a ledvin. Zároveň působí příznivě na trávicí trakt, uleví od bolestí břicha či nadýmání a podporuje chuť k jídlu,

- litsea Cubeba je antidepresivní, podporuje koncentraci, čistí vzduch. Dobrá prevence před nákazou infekčními nemocemi, vhodná také do masážních přípravků na unavené nohy. Příjemně osvěžuje, působí proti únavě, při nedostatku energie a oslabené koncentraci. Podporuje psychiku při sklíčenosti, vhodná k udržení koncentrace při jízdě autem nebo studiu.

borovice posiluje imunitu, působí antisepticky, protizánětlivě, pomáhá při nachlazení, mírní potíže močového systému, svalové napětí, bolesti a křeče, pomáhá při revmatizmu. Posiluje při únavě.

eukalyptus je jeden z nejúčinnějších olejů při infekcích ORL, dýchacích a močových cest, napomáhá vykašlávání a celkově posiluje, působí proti kožním bakteriím a kvasinkovým infekcím, ulevuje při revmatizmu, svalových bolestech a neuralgiích, ničí choroboplodné zárodky v ovzduší.

Hmotnost vosku: cca 23-25g

Rozměr: 8x4cm