Vonná sójová svíčka Andělská křídla ve skleněném hrnku s logem

Kód: 641
590 Kč
Skladem (5 ks)

Limitovaná edice vonných svíček ve skleněném hrnku z dílny HomeHerbs Míši Urbanové s názvem Andělská křídla, tvořeno jen pro naši značku Klatovský anděl. 

Zcela přírodní svíčka z kvalitního sójového vosku a vysoce kvalitních českých esenciálních olejů Nobilis Tilia. 

Autorská vůně je míchána speciálně pro Klatovského anděla a koupíte ji pouze u nás v kamenném a internetovém obchodě Klatovského anděla.

Čistá jemná vůně s andělskou esencí s litseou, lemongrassem, borovicí a eukalyptem vás osvěží, pohladí o dodá energii.

Svíčka je odlita do skleněného hrnku s ručně vypískovaným logem Klatovského anděla, zdobena chrpou a vřesem, vřes zlepšuje komunikaci s jinými světy, tedy i s tím andělským a chrpa dodá barevný efekt.

Tato svíčka je součástí kolekce od HomeHerbs Andělská křídla, do níž patří i aromavosk stejné vůně, který koupíte zde a svíčka v keramickém kalíšku s naším logem, svíčku Andělská křídla v keramice můžete koupit zde.

Pro krásné efektní hoření je použit kulatý dřevěný knot doplněn uvnitř bavlněným pro kvalitní rozhoření.

Vůně inspirována andělskou esencí čistoty, jemnosti, lehkosti a vzdušnosti, citrusové tóny jsou harmonicky vyváženy vůní jehličí a svěžího eukalyptu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Svíčka ANDĚLSKÁ KŘÍDLA v skleněném hrnku s ouškem a vypískovaným logem Klatovského anděla je limitovaná edice, kterou nikde jinde nekoupíte než v kamenném obchodě a e-shopu Klatovského anděla.

Vytvořena ve spolupráci s HomeHerbs Míšou Urbanovou, která má dar pro míchání těch nejjemnějších vůní s přesahem kvality. 

Skleněný hrnek po vyhoření svíčky můžete použít jako užitný na studené i horké nápoje.

Tato andělská svíčka obsahuje esenciální oleje litsea, lemongrass, borovice a eukalyptus české značky Nobilis Tilia. Má v sobě dřevěný kulatý knot pro efekt jemného praskajícího hoření a současně vně i knot bavlněný pro perfektní prohoření svíčky.

Svíčky jsou ekologické, bez škodlivin a bez zápachu při spalování. 

Jsou skvělé pro alergiky a astmatiky. Aroma je čistě přírodní ze 100%ních přírodních olejů Nobilis Tilia vysoké kvality. Vůně působí i aromaterapeuticky.

Výhodou těchto svíček je jejich netoxičnost, sójový vosk zaručí zdravé pálení a bavlněný knot neobsahuje žádné chemické příměsy. Při hoření neuvolňuje do vzduchu nebezpečné látky a při spalování nevytváří černé saze jako parafín. Svíčka vydrží hořet až o 50% déle než běžná parafínová a rychleji uvolňuje vůni do prostoru.

Doba hoření odhadem  60 hodin.

Autorská vůně Andělská křídla obsahuje tyto ensenciální oleje:

- lemongrass, který podporuje odplavování škodlivých látek z těla, díky čemuž je výborným pomocníkem při detoxikaci. Má pročišťující schopnosti    a podporuje činnost jater a ledvin. Zároveň působí příznivě na trávicí trakt, uleví od bolestí břicha či nadýmání a podporuje chuť k jídlu,

- litsea Cubeba je antidepresivní, podporuje koncentraci, čistí vzduch. Dobrá prevence před nákazou infekčními nemocemi, vhodná také do masážních přípravků na unavené nohy. Příjemně osvěžuje, působí proti únavě, při nedostatku energie a oslabené koncentraci. Podporuje psychiku při sklíčenosti, vhodná k udržení koncentrace při jízdě autem nebo studiu.

borovice posiluje imunitu, působí antisepticky, protizánětlivě, pomáhá při nachlazení, mírní potíže močového systému, svalové napětí, bolesti a křeče, pomáhá při revmatizmu. Posiluje při únavě.

eukalyptus je jeden z nejúčinnějších olejů při infekcích ORL, dýchacích a močových cest, napomáhá vykašlávání a celkově posiluje, působí proti kožním bakteriím a kvasinkovým infekcím, ulevuje při revmatizmu, svalových bolestech a neuralgiích, ničí choroboplodné zárodky v ovzduší.

Hmotnost vosku: cca 320g

Rozměr: výška cca 11cm, průměr kalíšku cca 8,5cm