Vonná sójová svíčka Andělská křídla v keramickém kalíšku

Kód: 596
490 Kč
Skladem (4 ks)

Autorská vonná svíčka v autorském keramickém kalíšku s logem Klatovského anděla, limitovaná edice vůně Andělská křídla s litseou, lemongrassem, borovicí a eukalyptem v keramice z dílny HomeHerbs Míši Urbanové. Kalíšek je ručně tvořen, z keramické dílny pana Ticháčka. Svíčka je zcela přírodní produkt ze 100%ního sójového vosku a z kvalitních 100%ních esenciálních olejů bio kvality české značky Nobilis Tilia. Vůně je míchána speciálně pro Klatovského anděla a nikde jinde ji nekoupíte. Vůně inspirována andělskou esencí čistoty, jemnosti, lehkosti a vzdušnosti, citrusové tóny jsou harmonicky vyváženy vůní jehličí a svěžího eukalyptu.

Každá tato svíčka projde několikrát lidskýma rukama a je jí věnována maximální péče a pozornost. Velký důraz je kladen na testování, aby knot utáhl plné rozhoření a postupné jemné uvolňování vůně. Limitka v keramickém kalíšku má jednoduchý bavlněný knot, aby nerušil svébytný design samotné keramiky. Kompletní ruční práce, co kus, to originál. 

Zdobeno chrpou a vřesem, chrpa dodá barevný efekt a vřes zlepšuje komunikaci s jinými světy, tedy i s tím andělským. 

Tato svíčka je součástí kolekce od HomeHerbs Andělská křídla, do níž patří i aromavosk stejné vůně, který koupíte zde a svíčka ve skleněném hrnku s naším logem, svíčku Andělská křídla ve skle můžete koupit zde.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Svíčka ANDĚLSKÁ KŘÍDLA v keramickém kalíšku je limitovaná edice, kterou nikde jinde nekoupíte než v kamenném obchodě a e-shopu Klatovského anděla.

Vytvořena ve spolupráci s HomeHerbs Míšou Urbanovou, která má dar pro míchání těch nejjemnějších vůní s přesahem kvality. Keramický kalíšek je vytvořen v keramické dílně pana Ticháčka z Domažlic.

Tato andělská svíčka obsahuje esenciální oleje litsea, lemongrass, borovice a eukalyptus české značky Nobilis Tilia. Má v sobě jednoduchý bavlněný knot.

Svíčky jsou ekologické, bez škodlivin a bez zápachu při spalování. 

Jsou skvělé pro alergiky a astmatiky. Aroma je čistě přírodní ze 100%ních přírodních olejů vysoké kvality. Vůně působí i aromaterapeuticky.

Výhodou těchto svíček je jejich netoxičnost, sójový vosk zaručí zdravé pálení a bavlněný knot neobsahuje žádné chemické příměsy. Při hoření neuvolňuje do vzduchu nebezpečné látky a při spalování nevytváří černé saze jako parafín. Svíčka vydrží hořet až o 50% déle než běžná parafínová a rychleji uvolňuje vůni do prostoru.

Doba hoření odhadem 50 hodin.

Autorská vůně Andělská křídla obsahuje tyto ensenciální oleje:

- lemongrass, který podporuje odplavování škodlivých látek z těla, díky čemuž je výborným pomocníkem při detoxikaci. Má pročišťující schopnosti    a podporuje činnost jater a ledvin. Zároveň působí příznivě na trávicí trakt, uleví od bolestí břicha či nadýmání a podporuje chuť k jídlu,

- litsea Cubeba je antidepresivní, podporuje koncentraci, čistí vzduch. Dobrá prevence před nákazou infekčními nemocemi, vhodná také do masážních přípravků na unavené nohy. Příjemně osvěžuje, působí proti únavě, při nedostatku energie a oslabené koncentraci. Podporuje psychiku při sklíčenosti, vhodná k udržení koncentrace při jízdě autem nebo studiu.

- borovice posiluje imunitu, působí antisepticky, protizánětlivě, pomáhá při nachlazení, mírní potíže močového systému, svalové napětí, bolesti a křeče, pomáhá při revmatizmu. Posiluje při únavě.

- eukalyptus je jeden z nejúčinnějších olejů při infekcích ORL, dýchacích a močových cest, napomáhá vykašlávání a celkově posiluje, působí proti kožním bakteriím a kvasinkovým infekcím, ulevuje při revmatizmu, svalových bolestech a neuralgiích, ničí choroboplodné zárodky v ovzduší.

Hmotnost vosku: cca 180g

Rozměr: výška cca 8cm, průměr kalíšku cca 6,5cm