Věneček s motýlkem (průměr 12cm)

Kód: 308/CER 308/RUZ 308/PRI Zvolte variantu
Neohodnoceno
199 Kč
Dodání do 14 dnů Dodání do 14 dnů Dodání do 14 dnů Zvolte variantu
Varianta

Dekorační malý věneček zdobený motýlkem z dílny Klatovského anděla. Autorský design. Dekorace je určena k zavěšení. Ruční tvorba. Tvořeno z papírového pedigu vlastní výroby. Originální kousek, precizní zpracování. Ke koupi pouze v kamenném a internetovém obchodě Klatovského anděla. Každý kus je originál, proto se může v jednotlivých drobných detailech lišit. Průměr věnečku je cca12cm (od vnějšího k vnějšímu kraji).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Autorský kousek z rukodělné dílny Klatovského anděla. Kompletní ruční práce. Tvořeno z papírového pedigu vlastní výroby, použitý materiál - kvalitní 40g papír. Pečlivě a pevně slepeno silikonovým lepidlem. Slepení zakryto ozdobným vázáním. Ozdobeno jednoduchou obmotávkou představující motýla buď z jutového provázku nebo ze silné příze. Věneček určen k zavěšení do vnitřních prostor. Není ošetřen lakem ani fixací, aby vynikla přirozenost a jemnost papírového materiálu. Upleteno pevně, aby věnec držel stálý kulatý tvar. Každý kus je jedinečný originál, proto se může v detailech lišit. Možnost několika barevných provedení.

V případě zájmu o jinou než nabízenou barvu nebo jiný počet srdcí, jiné zpracování viz. Zakázková výroba Klatovských andělů

Rozměry: průměr věnečku cca 12 cm

Klatovský anděl není jen obyčejný papírový anděl…kdo ho zná, tak ví, že má duši a svou jedinečnou energii. Anděl je všeobecně oblíbený symbol a proto ideální dar ke všem nejen významným příležitostem. Moji andělé působí minimalisticky a zároveň…”majestátně” a proto si svým zajímavým jednoduchým designem získali svou oblibu hlavně jako svatební dar, dar k narozeninám, výročím, ale i svátkům, ke křtinám, k narození dítěte nebo prostě jen tak pro radost obdarovaného. Klatovské anděly tvořím poměrně dlouho a do světa se jich rozlétlo opravdu mnoho. I díky tomu je jeho zpracování precizní do posledního detailu. Svou tvorbu miluju a myslím, že všechna vložená radost a nadšení je vidět i cítit.