Velká svíce palmová s poselstvím Klatovského anděla

Kód: 557/VSE 557/KDY Zvolte variantu
550 Kč
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Varianta

Velká svíčka palmová bílá volně stojící s poselstvím Klatovského anděla. Svíčka je dvouknotová. Z dílny Káti Krčové, která je vyrobená z přírodního netoxického palmového vosku. Svíčka obsahuje 2 bavlněné knoty a je nevonná. Tvořeno speciálně pro značku Klatovský anděl. Svíčka má tvar velké dvojité vlny. Svíce jsou vyrobeny ze 100% palmového vosku ručním odléváním do forem. Motiv Klatovského anděla a poselství na každé z těchto svíček je kvalitní tisk na speciálním škrobovém materiálu nanesený na svíčku.

Ve dvou variantách - dvě poselství:

- Vše po čem toužíš, se ti splní. Přestaň jenom řešit jak.

- Když budete přemýšlet o myšlenkách, které vám jsou příjemné, budete v souladu s tím, kým skutečně jste.

Zakoupit můžete pouze v kamenném a internetovém obchodě Klatovského anděla.

Ruční výroba. Každý kus je originál, žádná není do detailu stejná. Svíčky jsou nebalené.

Ke svíci můžete zakoupit i podtácek ze skla s logem Klatovského anděla, tvořeno rozměrově na míru pro tyto svíce - zde 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Limitovaná edice svíček s poselstvím Klatovského anděla. Poselství má dvě varianty - buď Vše po čem toužíš, se ti splní. Přestaň jenom řešit jak. nebo Když budete přemýšlet o myšlenkách, které vám jsou příjemné, budete v souladu s tím, kým skutečně jste.

Barva svíce sněhově bílá v krásném kontrastu s černým symbolem anděla a červeným srdcem a černým nápisem poselství. Palmový vosk dělá krásný efekt ledových krystalů. Tvar svíčky velké dvojité vlny. Svíčka je dvouknotová.

Z dílny Káťi Krčové. Ruční kvalitní práce. Každá svíčka projde několikrát rukami. 

Vykouzlí láskyplnou atmosféru nejen u vás doma ale kdekoliv, kde svíci zapálíte, přinese pocit tepla domova. Dovolte si hýčkat sami sebe i své blízké díky svíčkám Klatovského anděla, nechte se obejmout andělskou esencí skrz plamen nekonečné podpory. Svíčka s oblíbeným symbolem a přesahem poselství-vzkazu je ideální jako dar.

Svíčka byla tvořena s přáním předat láskyplný vzkaz.

Samotná bílá barva je symbolem čistoty a síly, zesiluje účinky všech svící, vhodná pro všechny účely, zejména ochranné a očistné. Bílou svíčku používáme při rituálech ochrany a očisty, ale lze ji s úspěchem použít i pro iniciaci pohybu nové energie a životní síly, spaluje negativitu z okolí, k odhalení pravdy, čistého svědomí, podporu bytostí světla, na ochranu, proti zranitelnosti a při vyčerpání, proti nedostatku energie.

Svíce se dá použít i jako čistě designová věc.

Symbol anděla je symbolem podpory a posla zpráv. Může vám být tedy berličkou v otevření se andělským vzkazům. 

Červené srdce jako silný symbol lásky a sebelásky.

Ke svíci můžete zakoupit i podtácek ze skla s logem Klatovského anděla, tvořeno rozměrově na míru pro tyto svíce, dohromady vám vznikne krásná sada k podarování - zde 

Rozměry: výška cca 18cm a šíře podstavce cca 15cm, hloubka podstavce cca 4,5cm

Klatovský anděl není jen obyčejný papírový anděl…kdo ho zná, tak ví, že má duši a svou jedinečnou energii. Anděl je všeobecně oblíbený symbol a proto ideální dar ke všem nejen významným příležitostem. Moji andělé působí minimalisticky a zároveň…”majestátně” a proto si svým zajímavým jednoduchým designem získali svou oblibu hlavně jako svatební dar, dar k narozeninám, výročím, ale i svátkům, ke křtinám, k narození dítěte nebo prostě jen tak pro radost obdarovaného. Klatovské anděly tvořím poměrně dlouho a do světa se jich rozlétlo opravdu mnoho. I díky tomu je jeho zpracování precizní do posledního detailu. Svou tvorbu miluju a myslím, že všechna vložená radost a nadšení je vidět i cítit.