Keramický dezertní talíř s Klatovským andělem

Kód: 104
320 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Glazovaný keramický dezertní talířek s vyraženým logem Klatovského anděla od Fortel česká keramika. Poctivá kvalitní ruční práce. Limitovaná edice talířků, kterou najdete pouze na e-shopu a v kamenném obchodě Klatovského anděla.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Glazovaný keramický dezertní talířek s vyraženým logem Klatovského anděla od Fortel česká keramika. Poctivá kvalitní ruční práce, dvojitý výpal. Limitovaná edice talířků, kterou najdete pouze na e-shopu a v kamenném obchodě Klatovského anděla. Fortelní kvalita. Užitková keramika od malé rodinné firmy s 30letou tradicí, praktický jednoduchý design, který se neokouká. Dezertní talíř ocení hlavně příznivci poctivého řemesla, ale i ti, kteří milují andělskou esenci. Ručně točený, malovaný s ručně vyraženým logem. Průměr talíře je cca 19cm. Lze ho používat i v mikrovlnné troubě a mýt v myčce. Každý kus je originál. Díky kompletní ruční výrobě se každý kus může v drobných detailech lišit, včetně odstínu výpalu dle umístění v keramické peci. Vybrat si můžete ze dvou variant a to buď čistě přírodní nebo s červeným srdcem a červeným okrajem. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Talíře a podnosy
průměr: 18,5 cm
Položka byla vyprodána…

Klatovský anděl není jen obyčejný papírový anděl…kdo ho zná, tak ví, že má duši a svou jedinečnou energii. Anděl je všeobecně oblíbený symbol a proto ideální dar ke všem nejen významným příležitostem. Moji andělé působí minimalisticky a zároveň…”majestátně” a proto si svým zajímavým jednoduchým designem získali svou oblibu hlavně jako svatební dar, dar k narozeninám, výročím, ale i svátkům, ke křtinám, k narození dítěte nebo prostě jen tak pro radost obdarovaného. Klatovské anděly tvořím poměrně dlouho a do světa se jich rozlétlo opravdu mnoho. I díky tomu je jeho zpracování precizní do posledního detailu. Svou tvorbu miluju a myslím, že všechna vložená radost a nadšení je vidět i cítit.