Svíčka palmová "chrám" Klatovského anděla s červeným srdcem

Kód: 491/JEN 491/S P Zvolte variantu
360 Kč
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Varianta

Svíčka bílá volně stojící s černým logem Klatovského anděla s červeným srdcem z dílny Káti Krčové, která je vyrobená z přírodního netoxického palmového vosku. Svíčka obsahuje bavlněný knot a je nevonná. Tvořeno speciálně pro značku Klatovský anděl. Svíčka má tvar chrámu. Svíce jsou vyrobeny ze 100% palmového vosku ručním odléváním do forem. Motiv Klatovského anděla na každé z těchto svíček je kvalitní tisk na speciálním škrobovém materiálu nanesený na svíčku.

Chrám je ve dvou variantách -

- buď jen s logem nebo s poselstvím a logem (To, co žijete, je důkazem toho, co si myslíte nebo cítíte. V každý moment.)

Zakoupit můžete pouze v kamenném a internetovém obchodě Klatovského anděla.

Ruční výroba. Každý kus je originál, žádná není do detailu stejná. Svíčky jsou nebalené.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Limitovaná edice svíček s logem Klatovského anděla s červeným srdcem. Barva svíce sněhově bílá v krásném kontrastu s černým symbolem anděla a červeným srdcem. Palmový vosk dělá krásný efekt ledových krystalů. Tvar svíčky chrámu. 

Z dílny Káťi Krčové. Ruční kvalitní práce. Každá svíčka projde několikrát rukami. 

Svíčka chrám má dvě varianty:

- jen s logem Klatovského anděla

- s logem a poselstvím - To, co žijete, je důkazem toho, co si myslíte nebo cítíte. V každý moment.

Vykouzlí láskyplnou atmosféru nejen u vás doma ale kdekoliv, kde svíci zapálíte, přinese pocit tepla domova. Dovolte si hýčkat sami sebe i své blízké díky svíčkám Klatovského anděla, nechte se obejmout andělskou esencí skrz plamen nekonečné podpory. Svíčka s oblíbeným symbolem je ideální jako dar.

Svíčka byla tvořena s přáním nalezení sám sebe a vlastní cesty a andělské ochrany. 

Samotná bílá barva je symbolem čistoty a síly, zesiluje účinky všech svící, vhodná pro všechny účely, zejména ochranné a očistné. Bílou svíčku používáme při rituálech ochrany a očisty, ale lze ji s úspěchem použít i pro iniciaci pohybu nové energie a životní síly, spaluje negativitu z okolí, k odhalení pravdy, čistého svědomí, podporu bytostí světla, na ochranu, proti zranitelnosti a při vyčerpání, proti nedostatku energie.

Svíce se dá použít i jako čistě designová věc.

Symbol anděla je symbolem podpory a posla zpráv. Může vám být tedy berličkou v otevření se andělským vzkazům. 

Červené srdce jako silný symbol lásky a sebelásky.

Rozměry: výška 17cm a šíře podstavce 10cm, hloubka podstavce 4cm

Klatovský anděl není jen obyčejný papírový anděl…kdo ho zná, tak ví, že má duši a svou jedinečnou energii. Anděl je všeobecně oblíbený symbol a proto ideální dar ke všem nejen významným příležitostem. Moji andělé působí minimalisticky a zároveň…”majestátně” a proto si svým zajímavým jednoduchým designem získali svou oblibu hlavně jako svatební dar, dar k narozeninám, výročím, ale i svátkům, ke křtinám, k narození dítěte nebo prostě jen tak pro radost obdarovaného. Klatovské anděly tvořím poměrně dlouho a do světa se jich rozlétlo opravdu mnoho. I díky tomu je jeho zpracování precizní do posledního detailu. Svou tvorbu miluju a myslím, že všechna vložená radost a nadšení je vidět i cítit.