Stříbrný řetízkový náramek Klatovský anděl Ag 925/1000

Kód: 287
2 500 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Ručně tvořený stříbrný řetízkový náramek s červeným srdcem Klatovský anděl z dílny Ireny Šmérkové pod její značkou Elvenlune. Tvořeno ve spolupráci s dalšími dvěmi šperkařkami Věninou a Hankou Konečnou.

Tvořeno v limitovaných edicích přímo pro značku Klatovský anděl. Inspirováno logem a designem Klatovského anděla. Precizní šperkařské dílko. Symbol, který si zamilujete. Každý náramek má svůj rodný list, balený v krabičce přímo od Elvenlune. Koupíte pouze na e-shopu a v kamenném obchodě Klatovského anděla.

Materiál stříbro Ag 925/1000, srdce z barvené pryskyřice.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jedinečný stříbrný řetízkový náramek s červeným srdcem Klatovský anděl ručně tvořený šperkařkou Irenou Šmérkovou alias Elvenlune.

Limitovaná edice. Tvořeno přímo pro značku Klatovský anděl, tvorba šperku je inspirována logem a designem Klatovského anděla. Každý kus je originál a má svůj vlastní rodný list a krabičku. Krásný dárek pro všechny, kdo mají rádi značku Klatovský anděl, ale i pro ty, co milují anděly obecně. Náramek vás nadchne svou jednoduchostí a zároveň propracovaností. Materiál je stříbro Ag 925/1000, materiál výplně srdce je resin (pryskyřice), barva červená. Řetízek je 20cm dlouhý a je to vytvořen tak, aby jeho délka byla variabilní dle šíře ruky. Zajímavostí je zdobení korálky z červeného korálu. Váha náramku 2g. Každý kousek je balen do kvalitní krabičky.

Registrační číslo u Puncovního úřadu je: 14586. Šperky jsou řádně značené dle puncovního zákona.

Rozměry: výška andílka 30mm, šíře křídel 25mm, srdce 5x5mm, délka řetízku 20cm

Klatovský anděl není jen obyčejný papírový anděl…kdo ho zná, tak ví, že má duši a svou jedinečnou energii. Anděl je všeobecně oblíbený symbol a proto ideální dar ke všem nejen významným příležitostem. Moji andělé působí minimalisticky a zároveň…”majestátně” a proto si svým zajímavým jednoduchým designem získali svou oblibu hlavně jako svatební dar, dar k narozeninám, výročím, ale i svátkům, ke křtinám, k narození dítěte nebo prostě jen tak pro radost obdarovaného. Klatovské anděly tvořím poměrně dlouho a do světa se jich rozlétlo opravdu mnoho. I díky tomu je jeho zpracování precizní do posledního detailu. Svou tvorbu miluju a myslím, že všechna vložená radost a nadšení je vidět i cítit.