Stříbrný šňůrkový náramek s červeným srdcem Klatovský anděl Ag 925/1000

Kód: 251
1 800 Kč
Skladem (2 ks)

Ručně tvořený stříbrný šňůrkový náramek s červeným srdcem Klatovský anděl z dílny Ireny Šmérkové pod její značkou Elvenlune. Tvořeno ve spolupráci s dalšími dvěma šperkařkami Věninou a Hankou Konečnou.

Tvořeno v limitovaných edicích přímo pro značku Klatovský anděl. Inspirováno logem a designem Klatovského anděla. Precizní šperkařské dílko. Symbol, který si zamilujete. Každý náramek má svůj rodný list, balený v krabičce přímo od Elvenlune. Koupíte pouze na e-shopu a v kamenném obchodě Klatovského anděla.

Materiál stříbro 925/1000, srdce z barvené pryskyřice, nylonová šňůrka je z kvalitního pevného materiálu, vždy v červené barvě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jedinečný šňůrkový stříbrný náramek s červeným srdcem Klatovský anděl, ručně tvořený šperkařkou Irenou Šmérkovou alias Elvenlune.

Limitovaná edice. Tvořeno přímo pro značku Klatovský anděl, tvorba šperku je inspirována logem a designem Klatovského anděla. Každý kus je originál a má svůj vlastní rodný list a krabičku. Krásný dárek pro všechny, kdo mají rádi značku Klatovský anděl, ale i pro ty, co milují anděly obecně. Náramek vás nadchne svou jednoduchostí a zároveň propracovaností. Materiál je stříbro Ag 925/1000, materiál výplně srdce je resin (pryskyřice), barva červená. Šňůrka je nylonová, kvalitní a pevná tloušťka provázku. Šňůrka vždy v červené barvě.

Váha náramku 2g. Každý kousek je balen do kvalitní krabičky.

Červená šňůrka na ruku má být nejsilnější ochranou před uhranutím a jinou negativní energií, symbolizuje energii Slunce a života. Červená barva posiluje první čakru a tím uzemňuje a ukotvuje.

Uvázání červené šňůrky na levé ruce má svůj velký a hluboký význam. Prastaré mystické židovské učení kabala říká, že přes levou stranu našeho těla vstupuje negativní energie. Jedná se o takzvanou ruku příjemce. Důvod nošení této Jeruzalemské neboli červené niti je hlavně ten, aby nás chránila od těchto špatných vlivů okolního světa.

Registrační číslo u Puncovního úřadu je: 14586. Šperky jsou řádně značené dle puncovního zákona.

Rozměry: výška andílka 30mm, šíře křídel 25mm, očko 5mm, srdce 5x5mm

Doplňkové parametry

Kategorie: Šperky
Hmotnost: 0,002 kg

Klatovský anděl není jen obyčejný papírový anděl…kdo ho zná, tak ví, že má duši a svou jedinečnou energii. Anděl je všeobecně oblíbený symbol a proto ideální dar ke všem nejen významným příležitostem. Moji andělé působí minimalisticky a zároveň…”majestátně” a proto si svým zajímavým jednoduchým designem získali svou oblibu hlavně jako svatební dar, dar k narozeninám, výročím, ale i svátkům, ke křtinám, k narození dítěte nebo prostě jen tak pro radost obdarovaného. Klatovské anděly tvořím poměrně dlouho a do světa se jich rozlétlo opravdu mnoho. I díky tomu je jeho zpracování precizní do posledního detailu. Svou tvorbu miluju a myslím, že všechna vložená radost a nadšení je vidět i cítit.