Stříbrné náušnice s červeným srdcem Klatovský anděl Ag 925/1000

Kód: 122
2 800 Kč
Skladem (1 ks)

Ručně tvořené autorské stříbrné náušnice s červeným srdcem Klatovský anděl z dílny Ireny Šmérkové pod její značkou Elvenlune. Tvořeno ve spolupráci s dalšími dvěmi šperkařkami Věninou a Hankou Konečnou.

Tvořeno v limitovaných edicích přímo pro značku Klatovský anděl. Inspirováno logem a designem Klatovského anděla. Precizní šperkařské dílko. Symbol, který si zamilujete. Každé náušnice mají svůj rodný list, baleny v krabičce přímo od Elvenlune. Koupíte pouze na e-shopu a v kamenném obchodě Klatovského anděla.

Materiál stříbro Ag 925/1000, srdce z barvené pryskyřice. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jedinečné stříbrné náušnice Klatovský anděl ručně tvořené šperkařkou Irenou Šmérkovou alias Elvenlune. Limitovaná edice.

Tvořeno přímo pro značku Klatovský anděl, tvorba šperku je inspirována logem a designem Klatovského anděla. Každý kus je originál a má svůj vlastní rodný list. Krásný dárek pro všechny, kdo mají rádi značku Klatovský anděl, ale i pro ty, co milují anděly obecně. Jemné a přesto pozornost poutající náušnice vás nadchnou svou jednoduchostí a zároveň propracovaností. Materiál je stříbro Ag 925/1000, materiál výplně srdce je resin (pryskyřice), barva červená.

Váha každé jednotlivé náušnice 2,4g. Váha páru náušnic je celkem 4,8g. Každý pár náušnic je balen do kvalitní krabičky.

Registrační číslo u Puncovního úřadu je: 14586. Šperky jsou řádně značené dle puncovního zákona.

Rozměry: výška andílka 30mm, šíře křídel 25mm, očko 5mm, celková výška náušnic 45mm

Doplňkové parametry

Kategorie: Stříbrné náušnice
Hmotnost: 0.005 kg