Stolní čtrnáctidenní kalendář Klatovský anděl 2021

Kód: 134
Tip
390 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Autorský stolní čtrnáctidenní kalendář Klatovský anděl na rok 2021. Formát 30 x 14 cm. Limitovaná edice, omezený počet kusů. Tištěné na kvalitním 170g křídovém hladkém papíře. Lze koupit pouze v kamenném obchodě a e-shopu Klatovského anděla. Obsahuje 28 kvalitních fotek, 16 z nich je profi, foceno v ateliéru, dalších 12 je výběr z prezentace na sociálních sítích Klatovského anděla. Kalendář je pojmutý jako průřez tvorbou značky Klatovský anděl.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Limitovaná edice autorských stolních kalendářů na rok 2021 s fotkami Klatovského anděla. Větší formát kalendáře stále nabízí dostatek místa na poznámky, i přestože je 14denní, tedy na jedné stránce jsou dva týdny rozdělené fotografií. Klasický design kalendáře, jednoduchý styl. Ideální jako vánoční dárek. Materiál: kvalitní křídový hladký papír. V kalendáři najdete jak profi fotky z ateliéru, tak kvalitní fotky z prezentace na sociálních sítích Klatovského anděla. Celkem 28 fotek. Kalendář je klasicky oboustranný s obracejícími se stránkami. Baleno v igelitovém obalu. 

Rozměry: 304 x 140 mm

Klatovský anděl není jen obyčejný papírový anděl…kdo ho zná, tak ví, že má duši a svou jedinečnou energii. Anděl je všeobecně oblíbený symbol a proto ideální dar ke všem nejen významným příležitostem. Moji andělé působí minimalisticky a zároveň…”majestátně” a proto si svým zajímavým jednoduchým designem získali svou oblibu hlavně jako svatební dar, dar k narozeninám, výročím, ale i svátkům, ke křtinám, k narození dítěte nebo prostě jen tak pro radost obdarovaného. Klatovské anděly tvořím poměrně dlouho a do světa se jich rozlétlo opravdu mnoho. I díky tomu je jeho zpracování precizní do posledního detailu. Svou tvorbu miluju a myslím, že všechna vložená radost a nadšení je vidět i cítit.