Sříbrný šňůrkový náramek Klatovský anděl Ag 925/1000 (Eire Handmade)

Kód: 251
Neohodnoceno
1 800 Kč
Skladem (5 ks)

Ručně tvořený stříbrný náramek Klatovský anděl z dílny Ireny Šmérkové pod její značkou Eire Handmade. Tvořeno v limitovaných edicích přímo pro značku Klatovský anděl. Inspirováno logem a designem Klatovského anděla. Precizní šperkařské dílko. Symbol, který si zamilujete. Každý náramek má svůj rodný list na ručně tvořeném papíře, balený v krabičce přímo od Eire Handmade. Koupíte pouze na e-shopu a v kamenném obchodě Klatovského anděla.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jedinečný šňůrkový stříbrný náramek Klatovský anděl ručně tvořený šperkařkou Irenou Šmérkovou alias Eire Handmade. Limitovaná edice. Tvořeno přímo pro značku Klatovský anděl, tvorba šperku je inspirována logem a designem Klatovského anděla. Každý kus je originál a má svůj vlastní rodný list na ručně tvořeném papíře. Krásný dárek pro všechny, kdo mají rádi značku Klatovský anděl, ale i pro ty, co milují anděly obecně. Náramek vás nadchne svou jednoduchostí a zároveň propracovaností. Materiál je stříbro Ag 925/1000, materiál výplně srdce je resin (pryskyřice), barva červená. Váha náramku 2g. Každý kousek je balen do kvalitní krabičky.

Červená šňůrka na ruku má být nejsilnější ochranou před uhranutím a jinou negativní energií, symbolizuje energii Slunce a života. Červená barva posiluje první čakru a tím uzemňuje a ukotvuje.

Registrační číslo u Puncovního úřadu je: 14586. Šperky jsou řádně značené dle puncovního zákona.

Rozměry: výška andílka 30mm, šíře křídel 25mm, očko 5mm, srdce 5x5mm

Doplňkové parametry

Kategorie: Šperky
Hmotnost: 0,002 kg