Sójová vonná svíčka ve skle-Anděl

Kód: 239
429 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Autorská vonná svíčka v průhledném skle, limitovaná edice vůně Anděl z dílny Bylinkokrásky Monči Mužíkové. Zcela přírodní produkt ze 100%ního sójového vosku a z kvalitních 100%ních esenciálních olejů. Vůně je míchána speciálně pro Klatovského anděla a nikde jinde ji nekoupíte. Vůně inspirována esencí radosti, hojnosti a čistoty, citrusové tóny jsou harmonicky vyváženy bergamotem a mátou.

Každá tato svíčka projde několikrát lidskýma rukama a je jí věnována maximální péče a pozornost. Velký důraz je kladen na testování, aby knot utáhl plné rozhoření a postupné jemné uvolňování vůně. Jsou zdobené bio bylinkami a minerálním kamenem křišťálem pro lepší terapeutické účely.

Tato svíčka je součástí kolekce Anděl, do níž patří i aromaláda stejné vůně. Aromaládu Anděl můžete koupit zde.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Svíčka ANDĚL je limitovaná edice, kterou nikde jinde nekoupíte než v kamenném obchodě a e-shopu Klatovského anděla.

Vytvořena ve spolupráci s Bylinkokráskou Mončou Mužíkovou, která má dar pro míchání těch nejdokonalejších vůní. 

Tato andělská svíčka obsahuje esenciální oleje pomeranč, lemongrass, citron, bergamot a máta. Svíčka je zdobena bio pomerančem a citrónovou meduňkou. Má v sobě dřevěný knot, který při hoření jemně praská, navozuje otisk krbové atmosféry a zaručí rozhoření až ke krajům skla. Zdobena je křišťálem, který je silným harmonizačním kamenem vhodný pro všechna znamení. Křišťál působí jako filtr, odebírá nám negativní energii a nabíjí nás tou pozitivní. Křišťál nám dodává životní rovnováhu, posiluje naší energii, nabíjí nás životodárnou energií a je vhodný pro meditaci.

Svíčky jsou ekologické, bez škodlivin a bez zápachu při spalování.

Jsou skvělé pro alergiky a astmatiky. Aroma je čistě přírodní ze 100%ních přírodních olejů vysoké kvality. A směsi do svíček jsou připravovány ve spolupráci s aromaterapetkou se záměrem terapeutického účinku. 

Výhodou těchto svíček je jejich netoxičnost, sójový vosk zaručí zdravé pálení a dřevěný knot neobsahuje žádné chemické příměsy. Při hoření neuvolňuje do vzduchu nebezpečné látky a při spalování nevytváří černé saze jako parafín. Svíčka vydrží hořet až o 50% déle než běžná parafínová a rychleji uvolňuje vůni do prostoru.

Doba hoření odhadem 50-60 hodin.

Autorská vůně Anděl obsahuje tyto ensenciální oleje:

- pomeranč, který harmonizuje zažívání, uvolňuje křeče a rozvíjí optimismus. Je antidepresivní, osvěžující, uvolňující, relaxační při              nespavosti, klimakteriu, únavě a stresu,

- citron, který je osvěžující a oživující, rozjasňuje mysl a očišťuje ducha. Je silným antioxidantem, stimuluje tvorbu bílých krvinek, zvyšuje produkci    lymfocytů, a tím podporuje imunitní systém. Má osvěžující vůni, o níž se předpokládá, že stimuluje játra a má mírně utišující účinek,

- lemongrass, který podporuje odplavování škodlivých látek z těla, díky čemuž je výborným pomocníkem při detoxikaci. Má pročišťující schopnosti    a podporuje činnost jater a ledvin. Zároveň působí příznivě na trávicí trakt, uleví od bolestí břicha či nadýmání a podporuje chuť k jídlu,

- bergamot, který posiluje zdraví horních cest dýchacích, chrání je před infekcí a pomáhá při nachlazení. Uvolňuje dýchací cesty, usnadňuje              dýchání a zároveň snižuje horečku a tiší bolest. Má harmonizační účinky na psychiku, působí antidepresivně a navozuje dobrou náladu,

- mátu, která má antibakteriální, antiseptické, protikřečové, protihorečnaté a bolest tlumící účinky. Působí při zažívacích potížích, při pálení        žáhy, proti nadýmání, zklidňuje při nevolnosti, podporuje trávení a chuť k jídlu, Olej z máty je účinný proti průjmu a velmi vhodný při nachlazení.

Hmotnost vosku: cca 200g

Doplňkové parametry

Kategorie: Svíčky
objem: 200 ml
Položka byla vyprodána…