Sójová vonná svíčka ve skle-Anděl

Kód: 239
429 Kč
Skladem (3 ks)

Autorská vonná svíčka v průhledném skle, limitovaná edice vůně Anděl z dílny Bylinkokrásky Monči Mužíkové. Zcela přírodní produkt ze 100%ního sójového vosku a z kvalitních 100%ních esenciálních olejů. Vůně je míchána speciálně pro Klatovského anděla a nikde jinde ji nekoupíte. Vůně inspirována esencí radosti, hojnosti a čistoty, citrusové tóny jsou harmonicky vyváženy bergamotem a mátou.

Každá tato svíčka projde několikrát lidskýma rukama a je jí věnována maximální péče a pozornost. Velký důraz je kladen na testování, aby knot utáhl plné rozhoření a postupné jemné uvolňování vůně. Jsou zdobené bio bylinkami a minerálním kamenem křišťálem pro lepší terapeutické účely.

Tato svíčka je součástí kolekce Anděl, do níž patří i aromaláda stejné vůně. Aromaládu Anděl můžete koupit zde.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Svíčka ANDĚL je limitovaná edice, kterou nikde jinde nekoupíte než v kamenném obchodě a e-shopu Klatovského anděla.

Vytvořena ve spolupráci s Bylinkokráskou Mončou Mužíkovou, která má dar pro míchání těch nejdokonalejších vůní. 

Tato andělská svíčka obsahuje esenciální oleje pomeranč, lemongrass, citron, bergamot a máta. Svíčka je zdobena bio pomerančem a citrónovou meduňkou. Má v sobě dřevěný knot, který při hoření jemně praská, navozuje otisk krbové atmosféry a zaručí rozhoření až ke krajům skla. Zdobena je křišťálem, který je silným harmonizačním kamenem vhodný pro všechna znamení. Křišťál působí jako filtr, odebírá nám negativní energii a nabíjí nás tou pozitivní. Křišťál nám dodává životní rovnováhu, posiluje naší energii, nabíjí nás životodárnou energií a je vhodný pro meditaci.

Svíčky jsou ekologické, bez škodlivin a bez zápachu při spalování.

Jsou skvělé pro alergiky a astmatiky. Aroma je čistě přírodní ze 100%ních přírodních olejů vysoké kvality. A směsi do svíček jsou připravovány ve spolupráci s aromaterapetkou se záměrem terapeutického účinku. 

Výhodou těchto svíček je jejich netoxičnost, sójový vosk zaručí zdravé pálení a dřevěný knot neobsahuje žádné chemické příměsy. Při hoření neuvolňuje do vzduchu nebezpečné látky a při spalování nevytváří černé saze jako parafín. Svíčka vydrží hořet až o 50% déle než běžná parafínová a rychleji uvolňuje vůni do prostoru.

Doba hoření odhadem 50-60 hodin.

Autorská vůně Anděl obsahuje tyto ensenciální oleje:

- pomeranč, který harmonizuje zažívání, uvolňuje křeče a rozvíjí optimismus. Je antidepresivní, osvěžující, uvolňující, relaxační při              nespavosti, klimakteriu, únavě a stresu,

- citron, který je osvěžující a oživující, rozjasňuje mysl a očišťuje ducha. Je silným antioxidantem, stimuluje tvorbu bílých krvinek, zvyšuje produkci    lymfocytů, a tím podporuje imunitní systém. Má osvěžující vůni, o níž se předpokládá, že stimuluje játra a má mírně utišující účinek,

- lemongrass, který podporuje odplavování škodlivých látek z těla, díky čemuž je výborným pomocníkem při detoxikaci. Má pročišťující schopnosti    a podporuje činnost jater a ledvin. Zároveň působí příznivě na trávicí trakt, uleví od bolestí břicha či nadýmání a podporuje chuť k jídlu,

- bergamot, který posiluje zdraví horních cest dýchacích, chrání je před infekcí a pomáhá při nachlazení. Uvolňuje dýchací cesty, usnadňuje              dýchání a zároveň snižuje horečku a tiší bolest. Má harmonizační účinky na psychiku, působí antidepresivně a navozuje dobrou náladu,

- mátu, která má antibakteriální, antiseptické, protikřečové, protihorečnaté a bolest tlumící účinky. Působí při zažívacích potížích, při pálení        žáhy, proti nadýmání, zklidňuje při nevolnosti, podporuje trávení a chuť k jídlu, Olej z máty je účinný proti průjmu a velmi vhodný při nachlazení.

Hmotnost vosku: cca 200g

Doplňkové parametry

Kategorie: Svíčky
objem: 200 ml

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení