Sójová svíčka Klatovský anděl "Šungitka"

Kód: 314/BEZ 314/S V Zvolte variantu
329 Kč 359 Kč od 329 Kč
Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Varianta

Autorská svíčka "Šungitka" v průhledném skle tvořená přímo pro naši značku, limitovaná edice Klatovský anděl z dílny Bylinkokrásky Monči Mužíkové. Ve dvou variantách provedení - nevonná a vonná lemongrass. Zcela přírodní produkt ze 100%ního sójového vosku a 100%ního esenciálního oleje. Svíčka je tvořena speciálně pro Klatovského anděla a nikde jinde ji nekoupíte. Hmotnost vosku 175g.

Každá tato svíčka projde několikrát lidskýma rukama a je jí věnována maximální péče a pozornost. Velký důraz je kladen na testování, aby knot utáhl plné rozhoření a postupné vyhoření všeho vosku. Jsou zdobené tromlovaným šungitem pro lepší terapeutické účely. Logo Klatovského anděla je vytvořeno speciální samolepkou. 

Dvě varianty:

- bez vůně 

- s vůní lemongrass (čistý esenciální olej lemongrass) pro lepší koncentraci a na očistu

Detailní informace

Detailní popis produktu

Svíčka KLATOVSKÝ ANDĚL je limitovaná edice, kterou nikde jinde nekoupíte než v kamenném obchodě a e-shopu Klatovského anděla. Svíčka je ve dvou variantách a to buď nevonná nebo se svěží vůní lemongrass, je vyrobena z čistě 100%ního sójového vosku a 100%ního esenciálního oleje, obsahuje bavlněný knot. Sklo je zdobeno černým logem Klatovského anděla. Logo je vyrobeno ze speciální samolepky, samolepka je trvanlivá, takže vám po vyhoření zbyde originální sklenička, ale nedoporučuje se mít v myčce nebo horké vodě. 

Vytvořena ve spolupráci s Bylinkokráskou Mončou Mužíkovou, která dokáže dát svíčkám tu nejlepší péči.

Varianta nevonná je pro účely terapie ohněm nebo jako dekorace. Svíčka je zdobena tromlovaným šungitem

Varianta vonná s lemograssem je pro účely aromaterapie. Esenciální olej lemograss je silně protibakteriální a protiplísňový, čistí žaludek a střeva, pomáhá vylučovat parazity, používá se na neuralgie, bolesti a pohmožděniny, osvěžuje, pročišťuje, pomáhá koncentraci. Zdobena také tromlovaným šungitem.

Šungit je král kamenů. Pravděpodobně meteorit starý 2 miliardy let. Hlavní účinky jsou:

  • odnímá člověku vše škodlivé, má léčivé, hojivé a dezinfekční účinky
  • dezinfikuje a čistí vodu – absorbuje a odstraňuje z vody těžké kovy, železité přísady, organické sloučeniny, mikroby; obohacuje vodu stopovými prvky mění její energeticko-informační strukturu, nabíjí ji a aktivuje
  • efektivně pohlcuje elektromagnetické záření, neutralizuje geopatogenní zóny a technogenní vlivy
  • zlepšuje mikroklima, harmonizuje prostředí, dodává energii a sílu

Svíčky jsou ekologické, bez škodlivin a bez zápachu při spalování.

Jsou skvělé pro alergiky a astmatiky. Spolu se šungitem a čistým záměrem při tvorbě je svíčka skvělou terapeutickou pomůckou.

Výhodou těchto svíček je jejich netoxičnost, sójový vosk zaručí zdravé pálení a bavlněný knot neobsahuje žádné chemické příměsy. Při hoření neuvolňuje do vzduchu nebezpečné látky a při spalování nevytváří černé saze jako parafín. Svíčka vydrží hořet až o 50% déle než běžná parafínová.

Doba hoření odhadem 40-50 hodin.