Smaltovaný ručně malovaný přívěšek s Klatovským andělem

Kód: 335/CER 335/FIA Zvolte variantu
Neohodnoceno
170 Kč
Skladem (1 ks) Objednáno Zvolte variantu
Varianta

Smaltovaný ručně malovaný přívěšek od Parada-design. Limitovaná edice tvořena na zakázku pro Klatovského anděla. Koupíte je pouze v kamenném a internetovém obchodě Klatovského anděla. Přívěšky jsou vyrobeny z nerezové oceli. Jsou smaltované a ručně malované. Zdravotně nezávadné a atestované. Ve dvou barevných kombinacích - červené a fialové. Každý kus je jedinečný originál. Vzhledem k tomu, že jsou ručně malované, tak se obrázek a odstín barvy může v drobných detailech lišit. Součástí je černá tenká šňůrka, variabilní v nastavení délky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jedinečný a originální smaltovaný ručně malovaný přívěšek s logem Klatovského anděla od ručního tvůrce z dílny PARADA design. Limitovaná edice tvořena přímo pro značku Klatovský anděl. Ve dvou barevných provedeních. Přívěšky jsou velmi lehounké a proto jsou příjemné k nošení. Na černé šňůrce, která je variabilní a můžete si nastavit individuální délku.

Na přívěšky jsou používány kvalitní materiály jako je chirurgická ocel a nerez, kovy jsou atestované a jsou vhodné i pro alergiky. Barvy jsou zdravotně nezávadné a ekologické, je používán druh speciálního smaltu, který je vhodný na nerez, barvy můžou přijít do styku s potravinami. Při výrobě šperků je použit odpadový materiál z nerezových plechů a tím se snaží výrobce chránit přírodu.
Každý kousek je ručně malovaný. Každý šperk který projde rukama výrobce, je ručně broušen, čistěn, barva je nanášena ve vrstvách, ručně malován a následně vypalován. Všechny šperky jsou vyrobeny s maximální pečlivostí, s důrazem na kvalitu provedení, šperky se i ručně svařují. 

Klatovský anděl není jen obyčejný papírový anděl…kdo ho zná, tak ví, že má duši a svou jedinečnou energii. Anděl je všeobecně oblíbený symbol a proto ideální dar ke všem nejen významným příležitostem. Moji andělé působí minimalisticky a zároveň…”majestátně” a proto si svým zajímavým jednoduchým designem získali svou oblibu hlavně jako svatební dar, dar k narozeninám, výročím, ale i svátkům, ke křtinám, k narození dítěte nebo prostě jen tak pro radost obdarovaného. Klatovské anděly tvořím poměrně dlouho a do světa se jich rozlétlo opravdu mnoho. I díky tomu je jeho zpracování precizní do posledního detailu. Svou tvorbu miluju a myslím, že všechna vložená radost a nadšení je vidět i cítit.