Smaltovaná ručně malovaná brož s Klatovským andělem

Kód: 332
Neohodnoceno
290 Kč
Skladem (1 ks)

Smaltovaná ručně malovaná brož od Parada-design. Limitovaná edice tvořena na zakázku pro Klatovského anděla. Koupíte pouze v kamenném a internetovém obchodě Klatovského anděla. Brož je vyrobeny z nerezové oceli. Je smaltovaná a ručně malovaná. Zdravotně nezávadná a atestovaná. Zatím je v červené barvě. Každý kus je jedinečný originál. Vzhledem k tomu, že je ručně malovaná, tak se obrázek a odstín barvy může v drobných detailech lišit.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jedinečná a originální smaltovaná ručně malovaná brož s logem Klatovského anděla od ručního tvůrce z dílny PARADA design. Limitovaná edice tvořena přímo pro značku Klatovský anděl. V barevném provedení červená. Brož je velmi lehounká a proto příjemná k nošení. špendlík má kvalitní zapínání s pojistkou.

Na brož jsou používány kvalitní materiály jako je chirurgická ocel a nerez, kovy jsou atestované a jsou vhodné i pro alergiky. Barvy jsou zdravotně nezávadné a ekologické, je používán druh speciálního smaltu, který je vhodný na nerez, barvy můžou přijít do styku s potravinami. Při výrobě šperků je použit odpadový materiál z nerezových plechů a tím se snaží výrobce chránit přírodu.
Každý kousek je ručně malovaný. Každý šperk který projde rukama výrobce, je ručně broušen, čistěn, barva je nanášena ve vrstvách, ručně malován a následně vypalován. Všechny šperky jsou vyrobeny s maximální pečlivostí, s důrazem na kvalitu provedení, šperky se i ručně svařují. 

Klatovský anděl není jen obyčejný papírový anděl…kdo ho zná, tak ví, že má duši a svou jedinečnou energii. Anděl je všeobecně oblíbený symbol a proto ideální dar ke všem nejen významným příležitostem. Moji andělé působí minimalisticky a zároveň…”majestátně” a proto si svým zajímavým jednoduchým designem získali svou oblibu hlavně jako svatební dar, dar k narozeninám, výročím, ale i svátkům, ke křtinám, k narození dítěte nebo prostě jen tak pro radost obdarovaného. Klatovské anděly tvořím poměrně dlouho a do světa se jich rozlétlo opravdu mnoho. I díky tomu je jeho zpracování precizní do posledního detailu. Svou tvorbu miluju a myslím, že všechna vložená radost a nadšení je vidět i cítit.