Skleněný hrnek s Klatovským andělem

Kód: 566
200 Kč
Skladem (>5 ks)

Skleněný hrnek na horké nápoje s ručně vypískovaným logem Klatovského anděla. Tvořeno na zakázku přímo pro Klatovského anděla. Z dílny tvůrce ReMi. Objem hrnku 0,3l.

Každý kus je originál, logo je ručně pískováno a tak se může v drobných detailech lišit.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Skleněný robustní hrnek z kvalitního skla, ouško ze skla tvrzeného. Hrnek je vhodný na horké nápoje. Praktický tvar hrnku. Objem hrnku je 0,3l.

Logo Klatovského anděla je do hrnku trvale vypískováno. Originální kousek, který koupíte pouze na e-shopu a v kamenném obchodě Klatovského anděla. Pískováno ručně od českého tvůrce.

Klatovský anděl není jen obyčejný papírový anděl…kdo ho zná, tak ví, že má duši a svou jedinečnou energii. Anděl je všeobecně oblíbený symbol a proto ideální dar ke všem nejen významným příležitostem. Moji andělé působí minimalisticky a zároveň…”majestátně” a proto si svým zajímavým jednoduchým designem získali svou oblibu hlavně jako svatební dar, dar k narozeninám, výročím, ale i svátkům, ke křtinám, k narození dítěte nebo prostě jen tak pro radost obdarovaného. Klatovské anděly tvořím poměrně dlouho a do světa se jich rozlétlo opravdu mnoho. I díky tomu je jeho zpracování precizní do posledního detailu. Svou tvorbu miluju a myslím, že všechna vložená radost a nadšení je vidět i cítit.