Skleněný fusingový přívěšek Klatovský anděl

Kód: 84/S K 84/S K4 84/S K2 84/S K3 84/S K5 Zvolte variantu
420 Kč
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Varianta

Autorský skleněný ručně tvořený přívěšek s očkem na zavěšení z dílny Jitky Maděrové. Oblíbený hlavně jako přívěšek a talisman do auta na zrcátko.

Limitovaná edice vyráběná speciálně pro značku Klatovský anděl metodou fusing (spekáním skla). Design inspirovaný logem Klatovského anděla. Barva srdce ve variantách červená, žlutá, zelená, modrá a žíhaná červenobílá.

V případě nošení jako šperku na těle, upozorňujeme na křehkost skla a tedy velkou opatrnost se zacházením.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Autorský skleněný ručně tvořený přívěšek s kovovým očkem na zavěšení z dílny vitrážistky Jitky Maděrové.

Limitovaná edice vyráběná speciálně pro značku Klatovský anděl metodou fusing (spekáním skla), kterou můžete koupit pouze v e-shopu a kamenném obchodě Klatovského anděla.

Design inspirovaný logem Klatovského anděla. Barva srdce ve variantách červená, žlutá, zelená, modrá a žíhaná. Barva anděla mléčná. Materiál přívěšku je sklo, kovové očko na zavěšení a speciální drátek určený přímo pro fusing. Každý kus je ručně tvořený originál a v malých detailech se může lišit (včetně odstínu a žíhání skla).

Možnost koupě přívěšku k zavěšení dle fantazie do okna, na zrcátko auta atd. s koženou šňůrkou s kovovým zapínáním. Jako šperk můžete nosit energii a esenci Klatovského anděla stále s sebou. Přívěšek je skleněný a křehký, proto s ním nakládejte s opatrností. 

Nejoblíbenější variantou je přívěšek do auto na zrcátko jako talisman.

Rozměry: výška samotného andílka 5,5cm, výška s očkem 6,5cm, šíře křídel cca 4cm, délka kožené šňůrky 42-48cm

Klatovský anděl není jen obyčejný papírový anděl…kdo ho zná, tak ví, že má duši a svou jedinečnou energii. Anděl je všeobecně oblíbený symbol a proto ideální dar ke všem nejen významným příležitostem. Moji andělé působí minimalisticky a zároveň…”majestátně” a proto si svým zajímavým jednoduchým designem získali svou oblibu hlavně jako svatební dar, dar k narozeninám, výročím, ale i svátkům, ke křtinám, k narození dítěte nebo prostě jen tak pro radost obdarovaného. Klatovské anděly tvořím poměrně dlouho a do světa se jich rozlétlo opravdu mnoho. I díky tomu je jeho zpracování precizní do posledního detailu. Svou tvorbu miluju a myslím, že všechna vložená radost a nadšení je vidět i cítit.