Skleněný fusingový přívěšek Klatovský anděl

Kód: 84/BEZ2 84/BEZ3 84/BEZ4 84/BEZ 84/S K 84/S K3 84/S K4 84/S K2 Zvolte variantu
Neohodnoceno
360 Kč 360 Kč 360 Kč 360 Kč 420 Kč 420 Kč 420 Kč 420 Kč od 360 Kč
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Skladem (1 ks) Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Varianta

Autorský skleněný ručně tvořený přívěšek s očkem na zavěšení z dílny Jitky Maděrové. Limitovaná edice vyráběná speciálně pro značku Klatovský anděl metodou fusing (spekáním skla). Design inspirovaný logem Klatovského anděla. Barva srdce ve variantách červená, oranžová, zelená a modrá.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Autorský skleněný ručně tvořený přívěšek s kovovým očkem na zavěšení z dílny vitrážistky Jitky Maděrové. Limitovaná edice vyráběná speciálně pro značku Klatovský anděl metodou fusing (spekáním skla), kterou můžete koupit pouze v e-shopu a kamenném obchodě Klatovského anděla. Design inspirovaný logem Klatovského anděla. Barva srdce ve variantách červená, oranžová, zelená a modrá. Barva anděla mléčná. Materiál přívěšku je sklo, kovové očko na zavěšení a speciální drátek určený přímo pro fusing. Každý kus je ručně tvořený originál a v malých detailech se může lišit (včetně odstínu a žíhání skla). Možnost koupě samostatného přívěšku k zavěšení dle fantazie do okna, na zrcátko auta atd. nebo s koženou šňůrkou na krk s kovovým zapínáním a díky řetízku na konci šňůrky variabilitou délky. Jako šperk můžete nosit energii a esenci Klatovského anděla stále s sebou. Přívěšek je skleněný a křehký, proto s ním nakládejte s opatrností. 

Rozměry: výška samotného andílka 5,5cm, výška s očkem 6,5cm, šíře křídel cca 4cm, délka kožené šňůrky 42-48cm

Klatovský anděl není jen obyčejný papírový anděl…kdo ho zná, tak ví, že má duši a svou jedinečnou energii. Anděl je všeobecně oblíbený symbol a proto ideální dar ke všem nejen významným příležitostem. Moji andělé působí minimalisticky a zároveň…”majestátně” a proto si svým zajímavým jednoduchým designem získali svou oblibu hlavně jako svatební dar, dar k narozeninám, výročím, ale i svátkům, ke křtinám, k narození dítěte nebo prostě jen tak pro radost obdarovaného. Klatovské anděly tvořím poměrně dlouho a do světa se jich rozlétlo opravdu mnoho. I díky tomu je jeho zpracování precizní do posledního detailu. Svou tvorbu miluju a myslím, že všechna vložená radost a nadšení je vidět i cítit.