Skleněná vitráž Klatovský anděl 16cm s dvěmi srdci

Kód: 413
Neohodnoceno
780 Kč
Skladem (2 ks)

Vitrážový skleněný anděl k zavěšení s dvěmi srdci z dílny vitrážistky Jitky Maděrové. Tvořený ručně speciálně pro značku Klatovský anděl. Tyto kousky najdete pouze na e-shopu a v kamenném obchodě Klatovského anděla. Je vyroben technikou TIFANNY. Výška 16cm. Má očko na zavěšení. Zavěsit lze do okna, na zeď nebo na dveře. Sklo anděla je čiré a rám stříbrný. Jedno srdce je červené a druhé žíhané laděné do červených tónů. Každý kousek se může v detailech lišit díky jedinečnosti ruční tvorby.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ručně tvořený anděl ze skla k zavěšení s dvěmi srdci z dílny Jitky Maděrové pro značku Klatovský anděl. Tvořen vždy v limitovaných edicích. Krásná dekorace, která rozehrává hru světla a odlesků skla. Koupit jej lze pouze na e-shopu a v kamenném obchodě Klatovského anděla. Vzhled anděla je inspirovaný logem Klatovského anděla. Kvalitní zpracování i materiál. Krásný jednoduchý design vás nadchne, hodí se svým dekorem do každé domácnosti. Tělo anděla je z čirého skla, rám je stříbrný. Každý anděl je jedinečný originál, je tvořen ručně a může se tedy v detailech lišit (hlavně v dekoru skla a odstínu barvy srdce). Výška 16cm. Má očko na zavěšení. Dárkově balený v pytlíku s podložkou. 

Klatovský anděl není jen obyčejný papírový anděl…kdo ho zná, tak ví, že má duši a svou jedinečnou energii. Anděl je všeobecně oblíbený symbol a proto ideální dar ke všem nejen významným příležitostem. Moji andělé působí minimalisticky a zároveň…”majestátně” a proto si svým zajímavým jednoduchým designem získali svou oblibu hlavně jako svatební dar, dar k narozeninám, výročím, ale i svátkům, ke křtinám, k narození dítěte nebo prostě jen tak pro radost obdarovaného. Klatovské anděly tvořím poměrně dlouho a do světa se jich rozlétlo opravdu mnoho. I díky tomu je jeho zpracování precizní do posledního detailu. Svou tvorbu miluju a myslím, že všechna vložená radost a nadšení je vidět i cítit.