Skleněná vitráž Klatovský anděl 16cm (limitovaná edice)

Kód: 419/MOD 419/CIR 419/MLE Zvolte variantu
Neohodnoceno
640 Kč
Objednáno Objednáno Objednáno Zvolte variantu
Varianta

Speciální kousky vitrážových skleněných andělů k zavěšení z dílny vitrážistky Jitky Maděrové. Tvořenýí ručně speciálně pro značku Klatovský anděl. Tyto kousky najdete pouze na e-shopu a v kamenném obchodě Klatovského anděla. Jsou vyrobeni technikou TIFANNY. Výška 16cm. Mají očko na zavěšení. Zavěsit lze do okna, na zeď nebo na dveře. Tři různé druhy speciálních dekorů - modrý anděl s červeným srdcem, čirý anděl s modrým srdcem a mléčný anděl s růžovým srdcem. Každý jednotlivý kousek se může v detailech lišit díky jedinečnosti ruční tvorby.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ručně tvořený anděl ze skla k zavěšení z dílny Jitky Maděrové pro značku Klatovský anděl. Speciální kusy dekoru.Tvořeni vždy v limitovaných edicích. Krásná dekorace, která rozehrává hru světla a odlesků skla. Koupit jej lze pouze na e-shopu a v kamenném obchodě Klatovského anděla. Vzhled anděla je inspirovaný logem Klatovského anděla. Kvalitní zpracování i materiál. Krásný jednoduchý design vás nadchne, hodí se svým dekorem do každé domácnosti. Každý anděl je jedinečný originál, je tvořen ručně a může se tedy v detailech lišit (hlavně v dekoru skla a odstínu barvy srdce). Výška 16cm. Má očko na zavěšení. Dárkově balený v pytlíku s podložkou. 

Varianty dekoru:

čiré sklo, stříbrný rám, modré srdce

mléčné sklo, stříbrný rám, růžové srdce

modré sklo, stříbrný rám, červené srdce 

Klatovský anděl není jen obyčejný papírový anděl…kdo ho zná, tak ví, že má duši a svou jedinečnou energii. Anděl je všeobecně oblíbený symbol a proto ideální dar ke všem nejen významným příležitostem. Moji andělé působí minimalisticky a zároveň…”majestátně” a proto si svým zajímavým jednoduchým designem získali svou oblibu hlavně jako svatební dar, dar k narozeninám, výročím, ale i svátkům, ke křtinám, k narození dítěte nebo prostě jen tak pro radost obdarovaného. Klatovské anděly tvořím poměrně dlouho a do světa se jich rozlétlo opravdu mnoho. I díky tomu je jeho zpracování precizní do posledního detailu. Svou tvorbu miluju a myslím, že všechna vložená radost a nadšení je vidět i cítit.