Šitá kabelka s Klatovským andělem

Kód: 602
1 200 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Autorská ručně šitá a ručně malovaná kabelka s Klatovským andělem. Tvořeno ve velmi malých sériích. Kabelky vznikají v dílně Šárky Rajtmajerové z Klatov. 

Kabelka je velká prostorná, s klopou na knoflík.

Kabelka je šitá vždy co kus to originál. Vždy se liší barevnou kombinací, doplňkami nebo ozdobami.

Koupíte pouze v kamenném a internetovém obchodě Klatovského anděla.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kabelka šitá pro značku Klatovský anděl. 

Kabelka je ručně šité a obrázek Klatovského anděla je ručně malovaný. 

Precizní autorská tvorba z dílny Šárky Rajtmajerové z Klatov pod značkou Šárinky. Tvořeno v limitované edici vždy pár kusů v jednom designu. Každá várka bude v jiném barevném provedení. Tvořeno na zakázku pro značku Klatovský anděl.

Kabelky jsou malované ručně nezávadnými barvami, které se mohou prát na nízkou teplotu. Kabelky mají nastavovací popruhy. Délku popruhu přes rameno si tedy můžete uzpůsobit. 

Materiál: 100%ní bavlna

Barevné varianty: přírodní/oranžová 

Rozměry: cca 36 x 33 cm 

Klatovský anděl není jen obyčejný papírový anděl…kdo ho zná, tak ví, že má duši a svou jedinečnou energii. Anděl je všeobecně oblíbený symbol a proto ideální dar ke všem nejen významným příležitostem. Moji andělé působí minimalisticky a zároveň…”majestátně” a proto si svým zajímavým jednoduchým designem získali svou oblibu hlavně jako svatební dar, dar k narozeninám, výročím, ale i svátkům, ke křtinám, k narození dítěte nebo prostě jen tak pro radost obdarovaného. Klatovské anděly tvořím poměrně dlouho a do světa se jich rozlétlo opravdu mnoho. I díky tomu je jeho zpracování precizní do posledního detailu. Svou tvorbu miluju a myslím, že všechna vložená radost a nadšení je vidět i cítit.