Plátěná taška s ručně tištěným logem Klatovského anděla

Kód: 101
390 Kč
Skladem (3 ks)

Ručně šitá plátěná taška od české značky Vopetka s ručně potištěným logem Klatovského anděla, který potiskla malá rukodělná značka Inature.

Speciální edice tašek, které najdete pouze v e-shopu a kamenném obchodě Klatovského anděla. Jedinečné propojení tří značek a tří tvůrkyň. Precizní zpracování, kvalitní materiál. Krásný dárek, který vás může denodenně těšit při nákupech. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jsem ručně šitá a ručně potištěná nákupní taška. Jsem z čisté organic bavlny bez přidání dalších chemických látek. Splňuji tedy všechny požadavky na ECO výrobky. Abych byla opravdu pevná a hrdě plnila svůj účel, mám kvalitní dvojitý šev. Nejsem ledajaká taška, protože jsem symbolem podpory a propojování řemesel. Spojuji v sobě tři handmade značky, dvě techniky tvorby a tři energie žen, které milují ruční tvoření. Ušitou s láskou Vopetkou a ručně potištěno Martinou Inature pro Klatovského anděla s jeho symbolem.

Per mě prosím raději ručně nebo na nízkou teplotu a nejlépe naruby, aby logo na tašce zůstalo tak krásně syté. 

Rozměry: šíře 36cm, délka 40cm, délka ucha cca 20cm

Klatovský anděl není jen obyčejný papírový anděl…kdo ho zná, tak ví, že má duši a svou jedinečnou energii. Anděl je všeobecně oblíbený symbol a proto ideální dar ke všem nejen významným příležitostem. Moji andělé působí minimalisticky a zároveň…”majestátně” a proto si svým zajímavým jednoduchým designem získali svou oblibu hlavně jako svatební dar, dar k narozeninám, výročím, ale i svátkům, ke křtinám, k narození dítěte nebo prostě jen tak pro radost obdarovaného. Klatovské anděly tvořím poměrně dlouho a do světa se jich rozlétlo opravdu mnoho. I díky tomu je jeho zpracování precizní do posledního detailu. Svou tvorbu miluju a myslím, že všechna vložená radost a nadšení je vidět i cítit.