Novoroční cenově zvýhodněný balíček Klatovského anděla

Kód: 263
Akce Novinka Tip
390 Kč
Skladem (2 ks)

Cenově zvýhodněný novoroční balíček Klatovského anděla obsahuje čtrnáctidenní stolní kalendář s fotkami ruční tvorby na rok 2021, dále bílou energetickou svíčku nízkou s logem Klatovského anděla z přírodního vosku od By Moni Dee a andělský talisman pro štěstí, ručně tvořený z dílny Klatovského anděla.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Balíček obsahuje:

Autorský stolní čtrnáctidenní kalendář Klatovský anděl na rok 2021. Formát 30 x 14 cm. Limitovaná edice, omezený počet kusů. Tištěné na kvalitním 170g křídovém hladkém papíře. Obsahuje 28 kvalitních fotek, 16 z nich je profi, foceno v ateliéru, dalších 12 je výběr z prezentace na sociálních sítích Klatovského anděla. Kalendář je pojmutý jako průřez tvorbou značky Klatovský anděl. Kalendář je klasicky oboustranný s obracejícími se stránkami. Baleno v igelitovém obalu. V hodnotě 390,-.

- Energetickou svíčku nízkou s logem Klatovského anděla z dílny By Moni Dee, která je vyrobená ze 100% přírodních vosků a bavlněného knotu. Rozměr: 10x6,6cm. V hodnotě 180,-.

- Autorský andílek - talisman z papírových ruliček z dílny Klatovského anděla. Určený k zavěšení. Tvořeno kompletně ručně včetně papírového materiálu (pedigu). Precizní zpracování. Každý kousek je originál, v detailech se tedy může drobně lišit. Inspirováno starým řemeslem pletení ozdob ze slámy. Andílek je oblíbený jako talisman nebo ozdoba. Kombinace bílo-červená. Rozměr: 12x12cm (přibližný rozměr vzhledem k jedinečnosti ruční tvorby). V hodnotě 95,-.