Nekonečný zápisník červený v kožené vazbě A6

Kód: 425
1 650 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Autorský nekonečný zápisník ručně vázaný v kůži od tvůrčí značky NOMEN ORIGINAL. Jedinečný kousek speciálně tvořený pro značku Klatovský anděl. Tento autorský kus, který spojuje dvě tvůrčí značky, koupíte pouze na e-shopu nebo v kamenném obchodě Klatovského anděla. Velikost zápisníku je A6. Každý kus je naprostý originál. Je navržen tak, aby se dal jeho obsah měnit, tvořit a doplňovat. Nabízí tedy svobodu obsahu a kouzlo změny. Právě díky variabilitě vnitřku je zápisník nekonečný, a protože je velmi kvalitně zpracován, vydrží vám mnoho let.

Barva kůže: červená

Krásný unikátní dar pro milovníky zapisování. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zápisník je vázaný v kůži, ve formátu A6 s mechanikou na 160 listů papíru, klopu na diář nebo blok a poutkem na propisku a zavíráním na český kovový patent, který perfektně drží.
 

Zápisník je postaven tak, aby se jeho obsah mohl podle potřeby a s časem měnit, byl Vaším společníkem, svědkem, truhlou na poklady, lákal koukat kolem, malovat, čmárat, kreslit a být chvíli připojen - sám k sobě.

Kovová doplňovací mechanika české výroby odpovídá běžné kancelářské děrovačce a můžete do mechaniky vložit cokoliv vás napadne dle vaší  individuální potřeby.

Ručně tvořeno. Ručně malováno autorskou kresbou. Inspirováno Klatovským andělem.

Jediný originál. Zápisník je narozen v malé dílně v Českém Krumlově.

Zápisník je věcí osobní, a proto byl měl být originální. 

Rozměry: výška 17cm, šíře 14cm

Barva kůže: červená

Klatovský anděl není jen obyčejný papírový anděl…kdo ho zná, tak ví, že má duši a svou jedinečnou energii. Anděl je všeobecně oblíbený symbol a proto ideální dar ke všem nejen významným příležitostem. Moji andělé působí minimalisticky a zároveň…”majestátně” a proto si svým zajímavým jednoduchým designem získali svou oblibu hlavně jako svatební dar, dar k narozeninám, výročím, ale i svátkům, ke křtinám, k narození dítěte nebo prostě jen tak pro radost obdarovaného. Klatovské anděly tvořím poměrně dlouho a do světa se jich rozlétlo opravdu mnoho. I díky tomu je jeho zpracování precizní do posledního detailu. Svou tvorbu miluju a myslím, že všechna vložená radost a nadšení je vidět i cítit.