Malované lžičky s Klatovským andělem

Kód: 81/MOD2 81/CER 81/RUZ 81/MOD 81/ORA Zvolte variantu
140 Kč
Vyprodáno Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Skladem (5 ks) Zvolte variantu
Varianta

Ručně malované lžičky s logem Klatovského anděla. Speciální řada lžiček malovaná přímo pro e-shop a kamenný obchod Klatovského anděla. Každá jednotlivá lžička je jedinečná a díky ruční kresbě se může tedy v malých detailech lišit. Na výběr pět barevných variant (červená, růžovofialová, modrá, modrozelená a oranžovožlutá). Lžičky jsou kvalitní nerezové.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Originální a veselé lžičky z nerezu a smaltu tvořené přímo pro značku Klatovský anděl. Vznikají v dílně PARADA design. Logo anděla je ručně kreslené na rukojeti ze smaltu. Každý obrázek je nakreslen klasicky ručně a je tedy jedinečný. v drobných detailech se může každá lžička lišit. Každá lžička je unikátní... přímo miniaturní umělecké dílko vytvořené přímo pro vás. Lžičky jsou vyrobeny z nerezové oceli a konce rukojetí jsou smaltované. Použitý smalt je zdravotně nezávadný. Výrobce nedoporučuje mytí v myčce. Ke lžičce můžete jako dar kombinovat do sady keramický hrnek Klatovského anděla.

Barevné varianty: červená, růžovofialová, modrozelená, oranžovožlutá a modrá

Rozměry: délka 13,8cm

Lžičky baleny v obalu z tvrdého papíru.

Klatovský anděl není jen obyčejný papírový anděl…kdo ho zná, tak ví, že má duši a svou jedinečnou energii. Anděl je všeobecně oblíbený symbol a proto ideální dar ke všem nejen významným příležitostem. Moji andělé působí minimalisticky a zároveň…”majestátně” a proto si svým zajímavým jednoduchým designem získali svou oblibu hlavně jako svatební dar, dar k narozeninám, výročím, ale i svátkům, ke křtinám, k narození dítěte nebo prostě jen tak pro radost obdarovaného. Klatovské anděly tvořím poměrně dlouho a do světa se jich rozlétlo opravdu mnoho. I díky tomu je jeho zpracování precizní do posledního detailu. Svou tvorbu miluju a myslím, že všechna vložená radost a nadšení je vidět i cítit.