Kožený diář Klatovský anděl ve stylu Midori (ručně tvořený)

Kód: 137/CER 137/CER2 Zvolte variantu
Neohodnoceno
999 Kč
Skladem (1 ks) Na objednávku Zvolte variantu
Varianta

Elegantní moderní diář s Klatovským andělem. Limitovaná edice z dílny tvůrce MEK design. Kožený diář, kompletně ručně tvořený, ve stylu Midori. Logo Klatovského anděla vygravírované zlatou barvou. Omezený počet kusů. Velkou výhodou je praktičnost diáře s vyměnitelnými sešity dle vašich priorit a potřeb. Špičková kvalita, jednoduchý design, nadčasový minimalistický vzhled s andělskou esencí.

Jednoduché používání díky praktické gumičce, která drží diář zavřený tak pevně, že vám z něj nic nevypadne. A naprosto jednoduchá výměna vnitřních sešitů. Tento styl si zamilujete. Koupit lze pouze na e-shopu a v kamenném obchodě Klatovského anděla. Osobitý dar. Baleno v krásné dárkové krabičce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Elegantní moderní zápisník jako osobitý dárek. Ve stylu Midori.  A hlavně s vygravírovaným logem Klatovského anděla v luxusní zlaté barvě. Logo na přední vnější straně i uvnitř. Kožený zápisník s velkou praktičností vyměnitelných sešitů. Nemusíte kupovat každý rok nový diář nebo kalendář, stačí měnit vnitřek a tento andělský zápisník vám může sloužit roky. Špičková kvalita, jednoduchý design, který si zamilujete a klatovskoandělská esence k tomu. Tvořeno samozřejmě jak jinak než ručně od šikovného tvůrce s úžasnými nápady MEK design. 

Diáře jsou z pravé kůže.
-mají 3 klopy proti mačkání listů v kapse nebo kabelce,
-mají poutko na tužku uvnitř,
-složky jsou z tvrdého kraftového papíru s kapsičkou na vizitky a větší kapsou na dokumenty,
-základní balení je s 1 nelinkovaným sešitem - další si můžete přikoupit podle vlastních preferencí,

Velký výběr náhradních sešitů a diářů:
*sešit čistý 52 stran
*sešit linkovaný (řádky jsou 8 mm) 52 stran
*sešit tečkovaný (rastr teček 5 mm) 52 stran
*diář na 1/2 roku - dvojstránka = týden na levé straně a tečkovaný prostor pro poznámky na protilehlé straně. Je ve variantě 1-6 a 7-12.
*diář na celý rok - dvojstránka = 2 týdny

Všechny sešity mají číslované strany - v diáři se dá odkazovat na stranu v sešitu kde se nachází poznámky. Všechny sešity i diáře mají záložku.
Formát sešitů je 10 x 20 cm a jsou kompatibilní s většinou midori diářů na trhu. 

A hlavně- diář je kompletně vyrobený rukama z ekologicky šetrných materiálů. Papír v sešitech a diářích je používaný recyklovaný, vyrobený v české papírně Aloisov a kůže je ze zbytků z čalounické výroby, která by jinak skončila ve spalovně.   

Baleno v krásných kartonových krabičkách, které oceníte při darování diáře.

Rozměry: výška 21cm, šíře 11,5cm, tloušťka cca1,5cm (záleží na obsazenosti vnitřku diáře)

Materiál: pravá kůže, kulatá gumička, kraftový a kancelářský papír recyklovaný

Klatovský anděl není jen obyčejný papírový anděl…kdo ho zná, tak ví, že má duši a svou jedinečnou energii. Anděl je všeobecně oblíbený symbol a proto ideální dar ke všem nejen významným příležitostem. Moji andělé působí minimalisticky a zároveň…”majestátně” a proto si svým zajímavým jednoduchým designem získali svou oblibu hlavně jako svatební dar, dar k narozeninám, výročím, ale i svátkům, ke křtinám, k narození dítěte nebo prostě jen tak pro radost obdarovaného. Klatovské anděly tvořím poměrně dlouho a do světa se jich rozlétlo opravdu mnoho. I díky tomu je jeho zpracování precizní do posledního detailu. Svou tvorbu miluju a myslím, že všechna vložená radost a nadšení je vidět i cítit.