Keramický svícen na čajovou svíčku s Klatovským andělem

Kód: 476
240 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Glazovaný keramický svícen na čajovou svíčku s logem Klatovského anděla z keramické dílny Fortel česká keramika. Tvar malé krychle s prohloubením přímo na čajovku. Svícen je dutý. Logo ručně vyraženo. Poctivá kvalitní ruční práce. Limitovaná edice svícnů, které jsou tvořeny přímo pro značku Klatovský anděl a najdete je pouze na e-shopu a v kamenném obchodě Klatovského anděla v Klatovech.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Glazovaný keramický svícínek ve tvaru krychle od Fortel česká keramika s vyraženým logem Klatovského anděla. Poctivá kvalitní ruční práce, dvojitý výpal. Limitovaná edice svícnů kterou najdete pouze na e-shopu a v kamenném obchodě Klatovského anděla. Fortelní kvalita. Užitková keramika od malé rodinné firmy s 30letou tradicí, praktický jednoduchý design. Jednoduchý design, který se hodí do každého prostoru, ocení ho hlavně příznivci poctivého řemesla, ale i ti, kdo milují andělskou esenci. Ručně malovano s ručně vyraženým logem. Každý kus je originál. Díky kompletní ruční výrobě se každý kus může v drobných detailech lišit, včetně odstínu výpalu dle umístění v keramické peci. 

Rozměry: výška cca 5cm, šíře cca 6cm, otvor na čajovku průměr cca 4cm

Klatovský anděl není jen obyčejný papírový anděl…kdo ho zná, tak ví, že má duši a svou jedinečnou energii. Anděl je všeobecně oblíbený symbol a proto ideální dar ke všem nejen významným příležitostem. Moji andělé působí minimalisticky a zároveň…”majestátně” a proto si svým zajímavým jednoduchým designem získali svou oblibu hlavně jako svatební dar, dar k narozeninám, výročím, ale i svátkům, ke křtinám, k narození dítěte nebo prostě jen tak pro radost obdarovaného. Klatovské anděly tvořím poměrně dlouho a do světa se jich rozlétlo opravdu mnoho. I díky tomu je jeho zpracování precizní do posledního detailu. Svou tvorbu miluju a myslím, že všechna vložená radost a nadšení je vidět i cítit.