Keramický hrnek malý "buclák" s Klatovským andělem (0.2l)

Kód: 233
Neohodnoceno
360 Kč
Skladem (> 5 ks)

Glazovaný keramický hrnek malý "buclák" od Fortel česká keramika s vyraženým logem Klatovského anděla. Objem přibližně 0.2l. Poctivá kvalitní ruční práce. Limitovaná edice hrnků, kterou najdete pouze na e-shopu a v kamenném obchodě Klatovského anděla v Klatovech.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Glazovaný keramický hrnek malý, tvar "buclák" od Fortel česká keramika s vyraženým logem Klatovského anděla. Poctivá kvalitní ruční práce, dvojitý výpal. Limitovaná edice hrnků, kterou najdete pouze na e-shopu a v kamenném obchodě Klatovského anděla. Fortelní kvalita. Užitková keramika od malé rodinné firmy s 30letou tradicí, praktický jednoduchý design. Na oušku hrnku knoflík na opření prstu. Hrnek ocení hlavně příznivci poctivého řemesla, ale i ti, kdo milují andělskou esenci. Ručně točený, malovaný s ručně vyraženým logem. Objem hrnku je přibližně 0,2l. Lze ho používat i v mikrovlnné troubě a mýt v myčce. Každý kus je originál. Díky kompletní ruční výrobě se každý kus může v drobných detailech lišit, včetně odstínu výpalu dle umístění v keramické peci.

Rozměry: výška 7cm, průměr hrdla 7,5cm, průměr dna 6cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Hrnky
objem: cca 0,2 l

Klatovský anděl není jen obyčejný papírový anděl…kdo ho zná, tak ví, že má duši a svou jedinečnou energii. Anděl je všeobecně oblíbený symbol a proto ideální dar ke všem nejen významným příležitostem. Moji andělé působí minimalisticky a zároveň…”majestátně” a proto si svým zajímavým jednoduchým designem získali svou oblibu hlavně jako svatební dar, dar k narozeninám, výročím, ale i svátkům, ke křtinám, k narození dítěte nebo prostě jen tak pro radost obdarovaného. Klatovské anděly tvořím poměrně dlouho a do světa se jich rozlétlo opravdu mnoho. I díky tomu je jeho zpracování precizní do posledního detailu. Svou tvorbu miluju a myslím, že všechna vložená radost a nadšení je vidět i cítit.