Keramický hrnek klasický s Klatovským andělem (0.3 x 0.6l)

Kód: 54/0.3 54/0.6 Zvolte variantu
390 Kč 460 Kč od 390 Kč
Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Varianta

Glazovaný keramický hrnek klasického rovného tvaru od Fortel česká keramika s vyraženým logem Klatovského anděla. Dvě varianty hrnků dle objemu a to buď 0.3 nebo 0.6lPoctivá kvalitní ruční práce. Limitovaná edice hrnků, kterou najdete pouze na e-shopu a v kamenném obchodě Klatovského anděla v Klatovech.

Obě dvě varianty mají velmi podobný design, mají tvar klasického rovného hrnku - liší se ve velikosti.

Každý jednotlivý hrnek je originální kus vzhledem k ruční práci. V drobných detailech se může lišit. Hrnky jsou točené na kruhu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Glazovaný keramický hrnek klasického rovného tvaru od Fortel česká keramika s vyraženým logem Klatovského anděla. Poctivá kvalitní ruční práce, dvojitý výpal. Limitovaná edice hrnků, kterou najdete pouze na e-shopu a v kamenném obchodě Klatovského anděla. Fortelní kvalita. Užitková keramika od malé rodinné firmy s 30letou tradicí, praktický jednoduchý design. Na oušku hrnku červený knoflík na opření prstu, který zároveň dodává na jedinečnosti od této rukodělné značky.

Hrnek ocení hlavně příznivci poctivého řemesla, ale i ti, kdo milují andělskou esenci. Ručně točený, ručně malovaný s ručně vyraženým logem. Objem hrnku je přibližně buď 0,3 nebo 0,6l. Lze ho používat i v mikrovlnné troubě a mýt v myčce. Každý kus je originál. Díky kompletní ruční výrobě se každý kus může v drobných detailech lišit, včetně odstínu výpalu dle umístění v keramické peci.

Rozměr: 0.3l - výška 9cm, průměr hrdla 9cm, průměr dna 8cm

              0.6l - výška 10,5cm, průměr hrdla 11cm, průměr dna 9,5cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Hrnky
objem: 0,3l

Klatovský anděl není jen obyčejný papírový anděl…kdo ho zná, tak ví, že má duši a svou jedinečnou energii. Anděl je všeobecně oblíbený symbol a proto ideální dar ke všem nejen významným příležitostem. Moji andělé působí minimalisticky a zároveň…”majestátně” a proto si svým zajímavým jednoduchým designem získali svou oblibu hlavně jako svatební dar, dar k narozeninám, výročím, ale i svátkům, ke křtinám, k narození dítěte nebo prostě jen tak pro radost obdarovaného. Klatovské anděly tvořím poměrně dlouho a do světa se jich rozlétlo opravdu mnoho. I díky tomu je jeho zpracování precizní do posledního detailu. Svou tvorbu miluju a myslím, že všechna vložená radost a nadšení je vidět i cítit.