Keramický hrnek hnědý 0.3l s Klatovským andělem

Kód: 401
Neohodnoceno
320 Kč
Skladem (2 ks)

Glazovaný keramický hrnek s logem Klatovského anděla. Klasický rovný tvar. Barva glazury hnědá, horní okraj béžový. Vyražené logo Klatovského anděla s červeným srdcem. Objem hrnku 0.3l. Kvalitní ruční práce z keramické dílny Ticháček z Domažlic. Autorská tvorba přímo pro značku Klatovský anděl, kterou najdete pouze na e-shopu a v kamenném obchodě Klatovského anděla.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Glazovaný ručně tvořený keramický hrnek klasického tvaru z keramické dílny Ticháček z Domažlic. Logo Klatovského anděla ručně vyraženo. Limitovaná edice hrnků s hnědou glazurou tvořená přímo pro naši značku. Horní okraj má glazuru béžovou. Ručně točený. Objem hrnku je přibližně 0.3l. Lze ho používat i v mikrovlnné troubě a mýt v myčce. Každý kus je originál. Díky kompletní ruční výrobě se každý kus může v drobných detailech lišit, včetně odstínu. 

Rozměr: výška 11cm, průměr hrdla 8cm, průměr dna 6cm

Klatovský anděl není jen obyčejný papírový anděl…kdo ho zná, tak ví, že má duši a svou jedinečnou energii. Anděl je všeobecně oblíbený symbol a proto ideální dar ke všem nejen významným příležitostem. Moji andělé působí minimalisticky a zároveň…”majestátně” a proto si svým zajímavým jednoduchým designem získali svou oblibu hlavně jako svatební dar, dar k narozeninám, výročím, ale i svátkům, ke křtinám, k narození dítěte nebo prostě jen tak pro radost obdarovaného. Klatovské anděly tvořím poměrně dlouho a do světa se jich rozlétlo opravdu mnoho. I díky tomu je jeho zpracování precizní do posledního detailu. Svou tvorbu miluju a myslím, že všechna vložená radost a nadšení je vidět i cítit.