Keramický hrnek "buclák" s Klatovským andělem (0.2 x 0.3 x 0.5l)

Kód: 470/0-2 470/0-3 470/0-5 Zvolte variantu
360 Kč 390 Kč 460 Kč od 360 Kč
Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Varianta

Glazovaný keramický hrnek "buclák" ve třech velikostech z keramické dílny Fortel česká keramika s vyraženým logem Klatovského anděla. Poctivá kvalitní ruční práce. Limitovaná edice hrnků, kterou najdete pouze na e-shopu a v kamenném obchodě Klatovského anděla v Klatovech.

Tři varianty velikostí - 0,2l nebo 0,3l nebo 0,5l.

Všechny tři varianty mají velmi podobný design, mají tvar klasického bucláku - liší se ve velikosti.

Každý jednotlivý hrnek je originální kus vzhledem k ruční práci. V drobných detailech se může lišit. Hrnky jsou točené na kruhu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Glazovaný keramický hrnek, tvar "buclák" od Fortel česká keramika s vyraženým logem Klatovského anděla. Ve třech variantách velikosti. Nejmenší má 0,2l, střední 0,3l a největší je objemu 0,5l.

Poctivá kvalitní ruční práce, dvojitý výpal, točeno na kruhu. Limitovaná edice hrnků, kterou najdete pouze na e-shopu a v kamenném obchodě Klatovského anděla. Fortelní kvalita. Užitková keramika od malé rodinné firmy s 30letou tradicí, praktický jednoduchý design. Na oušku hrnku červený "knoflík" na opření prstu, který zároveň dodává jedinečnosti hrnků od této rukodělné značky.

Hrnek ocení hlavně příznivci poctivého řemesla, ale i ti, kdo milují andělskou esenci. Ručně točený, ručně malovaný s ručně vyraženým logem. Objem hrnku je přibližný - 0,2 nebo 0,3 nebo 0,5l. Lze ho používat i v mikrovlnné troubě a mýt v myčce. Každý kus je originál. Díky kompletní ruční výrobě se každý kus může v drobných detailech lišit, včetně odstínu výpalu dle umístění v keramické peci.

Rozměry: 0,2l - výška 7cm, průměr hrdla 7,5cm, průměr dna 6cm

                0,3l - výška 8cm, průměr hrdla 8,5cm, průměr dna 6,5cm

                0,5l - výška cca 9cm, průměr hrdla cca 10cm, průměr dna cca 7cm

Klatovský anděl není jen obyčejný papírový anděl…kdo ho zná, tak ví, že má duši a svou jedinečnou energii. Anděl je všeobecně oblíbený symbol a proto ideální dar ke všem nejen významným příležitostem. Moji andělé působí minimalisticky a zároveň…”majestátně” a proto si svým zajímavým jednoduchým designem získali svou oblibu hlavně jako svatební dar, dar k narozeninám, výročím, ale i svátkům, ke křtinám, k narození dítěte nebo prostě jen tak pro radost obdarovaného. Klatovské anděly tvořím poměrně dlouho a do světa se jich rozlétlo opravdu mnoho. I díky tomu je jeho zpracování precizní do posledního detailu. Svou tvorbu miluju a myslím, že všechna vložená radost a nadšení je vidět i cítit.