Keramické srdce Klatovský anděl k zavěšení

Kód: 344
Neohodnoceno
260 Kč
Skladem (1 ks)

Keramické srdce z dílny keramičky Dagmar Trhlíkové. Limitovaná edice, tvořeno na zakázku přímo pro Klatovského anděla. Koupíte pouze v kamenném a internetovém obchodě Klatovského anděla. Srdce i logo je tvořeno ručně a každé je tak originální. 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Originální dekorace na zeď z keramiky. Srdce je kvalitní tloušťky cca 1cm. Srdce přírodní neglazované, efekt povrchu zdrsněný. Logo je na srdci vystouplé, srdce a křídla glazovaná. Na provázku jsou keramické ozdoby, prostřední se srdcem. 

Jde o ruční práci, každý kus je tedy originální, v detailech se liší.

Z dílny keramičky Dagmar Trhlíkové. Tvořeno pouze pro Klatovského anděla.

Rozměry: výška cca 14cm, šíře cca 12cm, délka ozdob cca 7cm

Klatovský anděl není jen obyčejný papírový anděl…kdo ho zná, tak ví, že má duši a svou jedinečnou energii. Anděl je všeobecně oblíbený symbol a proto ideální dar ke všem nejen významným příležitostem. Moji andělé působí minimalisticky a zároveň…”majestátně” a proto si svým zajímavým jednoduchým designem získali svou oblibu hlavně jako svatební dar, dar k narozeninám, výročím, ale i svátkům, ke křtinám, k narození dítěte nebo prostě jen tak pro radost obdarovaného. Klatovské anděly tvořím poměrně dlouho a do světa se jich rozlétlo opravdu mnoho. I díky tomu je jeho zpracování precizní do posledního detailu. Svou tvorbu miluju a myslím, že všechna vložená radost a nadšení je vidět i cítit.