Keramické srdce k zavěšení Klatovský anděl

Kód: 344/DEK3 344/DEK2 344/DEK 344/DEK4 Zvolte variantu
320 Kč 320 Kč 350 Kč 350 Kč od 320 Kč
Vyprodáno Skladem (1 ks) Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Varianta

Keramické srdce z dílny keramičky Dagmar Trhlíkové s Klatovským andělem. Limitovaná edice, tvořeno na zakázku přímo pro Klatovského anděla. Srdce je k zavěšení na ozdobném černém drátu. Koupíte pouze v kamenném a internetovém obchodě Klatovského anděla. Srdce i logo je tvořeno ručně a každé je tak originální. 

Čtyři druhy dekoru - dekor puntíky, dekor květinový.a nově dekor s bylinkami v červeném nebo modrozeleném ladění.

Keramické srdce je v dárkové papírové krabičce s keramickou ozdobou.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Originální dekorace na zeď z keramiky. Srdce je kvalitní tloušťky cca 1cm. Srdce přírodní neglazované, efekt povrchu zdrsněný. Logo je na srdci vystouplé, srdce a křídla glazovaná. Srdce je k zavěšení na černém ozdobném drátu. 

Čtyři druhy dekoru - dekor puntíky, dekor květinový a nově dekor s bylinkami v červené nebo modrozelené.

Jde o ruční práci, každý kus je tedy originální, v detailech se liší.

Z dílny keramičky Dagmar Trhlíkové. Tvořeno pouze pro Klatovského anděla.

Baleno v dárkové papírové krabičce s průhledným okénkem a keramickou ozdobou, vyplněno dřevitou vlnou, převázáno jutovým provázkem.

Rozměry: výška cca 14cm, šíře cca 12cm. Rozměry krabičky: 21 x 15,5cm

Klatovský anděl není jen obyčejný papírový anděl…kdo ho zná, tak ví, že má duši a svou jedinečnou energii. Anděl je všeobecně oblíbený symbol a proto ideální dar ke všem nejen významným příležitostem. Moji andělé působí minimalisticky a zároveň…”majestátně” a proto si svým zajímavým jednoduchým designem získali svou oblibu hlavně jako svatební dar, dar k narozeninám, výročím, ale i svátkům, ke křtinám, k narození dítěte nebo prostě jen tak pro radost obdarovaného. Klatovské anděly tvořím poměrně dlouho a do světa se jich rozlétlo opravdu mnoho. I díky tomu je jeho zpracování precizní do posledního detailu. Svou tvorbu miluju a myslím, že všechna vložená radost a nadšení je vidět i cítit.