Keramická váza s Klatovským andělem (tvar hruška)

Kód: 509
Neohodnoceno
599 Kč
Skladem (1 ks)

Ručně tvořená glazovaná keramická váza ve tvaru "hrušky" s vyraženým logem Klatovského anděla. Glazura béžová, logo ve stejné barvě. Poctivá řemeslná práce z keramické dílny pana Ticháčka z Domažlic. Limitovaná edice váz, které jsou tvořeny pouze pro e-shop a kamenný obchod Klatovského anděla. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Glazovaná keramická váza ve tvaru "hrušky" s vyraženým logem Klatovského anděla. Barva glazury béžová. Poctivá kvalitní ruční práce, dvojitý výpal. Limitovaná edice originálních váz, které najdete pouze na e-shopu a v kamenném obchodě Klatovského anděla. Jednoduchý design, stabilní tvar. Vázu ocení hlavně příznivci poctivého řemesla, ale i ti, kdo milují andělskou esenci. Ručně točená s ručně vyraženým logem.

Každý kus je originál. Díky kompletní ruční výrobě se každý kus může v drobných detailech lišit, včetně odstínu výpalu dle umístění v keramické peci. Navíc se může lišit i umístění loga a rozměry dle kreativity tvůrce. 

Rozměry: výška cca 30cm, průměr hrdla i dna cca 10cm

Klatovský anděl není jen obyčejný papírový anděl…kdo ho zná, tak ví, že má duši a svou jedinečnou energii. Anděl je všeobecně oblíbený symbol a proto ideální dar ke všem nejen významným příležitostem. Moji andělé působí minimalisticky a zároveň…”majestátně” a proto si svým zajímavým jednoduchým designem získali svou oblibu hlavně jako svatební dar, dar k narozeninám, výročím, ale i svátkům, ke křtinám, k narození dítěte nebo prostě jen tak pro radost obdarovaného. Klatovské anděly tvořím poměrně dlouho a do světa se jich rozlétlo opravdu mnoho. I díky tomu je jeho zpracování precizní do posledního detailu. Svou tvorbu miluju a myslím, že všechna vložená radost a nadšení je vidět i cítit.