Keramická miska velká s logem Klatovského anděla z venku

Kód: 506
250 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Glazovaná keramická miska velká z keramické dílny Ticháček Domažlice s vyraženým logem Klatovského anděla z venku. Jednoduchý design. Béžová glazura. Poctivá kvalitní ruční práce. Limitovaná edice misek, kterou najdete pouze na e-shopu a v kamenném obchodě Klatovského anděla v Klatovech. Velikost polévkové misky. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Glazovaná keramická miska velká z keramické dílny pana Ticháčka z Domažlic s vyraženým logem Klatovského anděla z venku. Poctivá kvalitní ruční práce, dvojitý výpal. Glazura béžová, logo tmavě hnědé. Limitovaná edice misek, kterou najdete pouze na e-shopu a v kamenném obchodě Klatovského anděla. Praktický jednoduchý design užitné keramiky. Misky ocení hlavně příznivci poctivého řemesla, ale i ti, kdo milují andělskou esenci. Ručně točená, malovaná s ručně vyraženým logem. Velikost polévkové misky. Průměr cca 16cm, hloubka misky cca 6,5cm a objem zhruba 0,5l. Lze ji používat i v mikrovlnné troubě a mýt v myčce. Každý kus je originál. Díky kompletní ruční výrobě se každý kus může v drobných detailech lišit, včetně odstínu výpalu dle umístění v keramické peci. 

Klatovský anděl není jen obyčejný papírový anděl…kdo ho zná, tak ví, že má duši a svou jedinečnou energii. Anděl je všeobecně oblíbený symbol a proto ideální dar ke všem nejen významným příležitostem. Moji andělé působí minimalisticky a zároveň…”majestátně” a proto si svým zajímavým jednoduchým designem získali svou oblibu hlavně jako svatební dar, dar k narozeninám, výročím, ale i svátkům, ke křtinám, k narození dítěte nebo prostě jen tak pro radost obdarovaného. Klatovské anděly tvořím poměrně dlouho a do světa se jich rozlétlo opravdu mnoho. I díky tomu je jeho zpracování precizní do posledního detailu. Svou tvorbu miluju a myslím, že všechna vložená radost a nadšení je vidět i cítit.