Keramická miska velká s červeným okrajem s Klatovským andělem

Kód: 269
Neohodnoceno
390 Kč
Skladem (5 ks)

Glazovaná keramická miska velká od Fortel česká keramika s vyraženým logem Klatovského anděla uvnitř misky na dně a s červeným okrajem. Poctivá kvalitní ruční práce. Limitovaná edice misek, kterou najdete pouze na e-shopu a v kamenném obchodě Klatovského anděla v Klatovech.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Glazovaná keramická miska velká od Fortel česká keramika s vyraženým logem Klatovského anděla uvnitř misky na dně a s červeným okrajem. Poctivá kvalitní ruční práce, dvojitý výpal. Limitovaná edice misek, kterou najdete pouze na e-shopu a v kamenném obchodě Klatovského anděla. Fortelní kvalita. Užitková keramika od malé rodinné firmy s 30letou tradicí, praktický jednoduchý design. Příjemný tvar na pohled i dotek. Misky ocení hlavně příznivci poctivého řemesla, ale i ti, kdo milují andělskou esenci. Ručně točená, malovaná s ručně vyraženým logem. Průměr 17,5cm, hloubka misky cca 5,5cm a objem zhruba 0,5l. Lze ji používat i v mikrovlnné troubě a mýt v myčce. Každý kus je originál. Díky kompletní ruční výrobě se každý kus může v drobných detailech lišit, včetně odstínu výpalu dle umístění v keramické peci. 

Klatovský anděl není jen obyčejný papírový anděl…kdo ho zná, tak ví, že má duši a svou jedinečnou energii. Anděl je všeobecně oblíbený symbol a proto ideální dar ke všem nejen významným příležitostem. Moji andělé působí minimalisticky a zároveň…”majestátně” a proto si svým zajímavým jednoduchým designem získali svou oblibu hlavně jako svatební dar, dar k narozeninám, výročím, ale i svátkům, ke křtinám, k narození dítěte nebo prostě jen tak pro radost obdarovaného. Klatovské anděly tvořím poměrně dlouho a do světa se jich rozlétlo opravdu mnoho. I díky tomu je jeho zpracování precizní do posledního detailu. Svou tvorbu miluju a myslím, že všechna vložená radost a nadšení je vidět i cítit.