Keramická miska (malá x velká) s červeným okrajem s Klatovským andělem

Kód: 269/VEL 269/MAL Zvolte variantu
390 Kč 320 Kč od 320 Kč
Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Varianta

Glazovaná keramická miska od Fortel česká keramika s vyraženým logem Klatovského anděla uvnitř misky na dně a s červeným okrajem. Poctivá kvalitní ruční práce. Limitovaná edice misek, kterou najdete pouze na e-shopu a v kamenném obchodě Klatovského anděla v Klatovech.

Ve dvou velikostech - malá (objem cca 0,3l) a velká (objem cca 0,5l).

Kvalitní užitková originální keramika.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Glazovaná keramická miska od Fortel česká keramika s vyraženým logem Klatovského anděla uvnitř misky na dně a s červeným okrajem. Poctivá kvalitní ruční práce, dvojitý výpal. Ve dvou variantách velikosti/objemu - buď malá (objem 0,3l) nebo velká (objem 0,5l).

Limitovaná edice misek, kterou najdete pouze na e-shopu a v kamenném obchodě Klatovského anděla. Fortelní kvalita. Užitková keramika od malé rodinné firmy s 30letou tradicí, praktický jednoduchý design. Příjemný tvar na pohled i dotek. Misky ocení hlavně příznivci poctivého řemesla, ale i ti, kdo milují andělskou esenci.

Ručně točená, malovaná s ručně vyraženým logem. Lze ji používat i v mikrovlnné troubě a mýt v myčce. Každý kus je originál. Díky kompletní ruční výrobě se každý kus může v drobných detailech lišit, včetně odstínu výpalu dle umístění v keramické peci. 

Rozměr: velká - průměr 17,5cm, hloubka misky cca 5,5cm a objem zhruba 0,5l

               malá - průměr 13cm, hloubka misky cca 5,5cm a objem zhruba 0,3l

Klatovský anděl není jen obyčejný papírový anděl…kdo ho zná, tak ví, že má duši a svou jedinečnou energii. Anděl je všeobecně oblíbený symbol a proto ideální dar ke všem nejen významným příležitostem. Moji andělé působí minimalisticky a zároveň…”majestátně” a proto si svým zajímavým jednoduchým designem získali svou oblibu hlavně jako svatební dar, dar k narozeninám, výročím, ale i svátkům, ke křtinám, k narození dítěte nebo prostě jen tak pro radost obdarovaného. Klatovské anděly tvořím poměrně dlouho a do světa se jich rozlétlo opravdu mnoho. I díky tomu je jeho zpracování precizní do posledního detailu. Svou tvorbu miluju a myslím, že všechna vložená radost a nadšení je vidět i cítit.