Dřevěný zápich Klatovský anděl do květináče

Kód: 503
79 Kč
Skladem (>5 ks)

Dřevěný autorský zápich do květináče z dílny MEK design. Zápich je inspirován logem Klatovského anděla a tvořen na zakázku pro naši značku. Vyrobeno z 3mm silné překližky. Srce ručně barveno. Tvořeno pouze pro značku Klatovský anděl a koupit můžete jen v kamenném a internetovém obchodě Klatovského anděla.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zápich do květináče z dřevěné překližky ve tvaru přesné podoby loga Klatovského anděla. Zápich je ideální jako drobný dárek. Symbol připomínky andělského světa, který neustále pracuje pro nás a podporuje nás, když projevíme zájem a víru. Červené srdce ručně lepeno a barveno, jinak jde o laserový výřez. 

Rozměry: výška 16cm, šíře křídel cca 7cm

Klatovský anděl není jen obyčejný papírový anděl…kdo ho zná, tak ví, že má duši a svou jedinečnou energii. Anděl je všeobecně oblíbený symbol a proto ideální dar ke všem nejen významným příležitostem. Moji andělé působí minimalisticky a zároveň…”majestátně” a proto si svým zajímavým jednoduchým designem získali svou oblibu hlavně jako svatební dar, dar k narozeninám, výročím, ale i svátkům, ke křtinám, k narození dítěte nebo prostě jen tak pro radost obdarovaného. Klatovské anděly tvořím poměrně dlouho a do světa se jich rozlétlo opravdu mnoho. I díky tomu je jeho zpracování precizní do posledního detailu. Svou tvorbu miluju a myslím, že všechna vložená radost a nadšení je vidět i cítit.