Dřevěná ozdoba Klatovský anděl

Kód: 215
69 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Dřevěná autorská ozdoba z dílny MEK design. Talisman inspirován logem Klatovského anděla. Vyrobeno z 3mm silné překližky. Andílek má dirku k zavěšení. Tvořeno pouze pro značku Klatovský anděl a koupit můžete jen v kamenném a internetovém obchodě Klatovského anděla.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Talisman z dřevěné překližky ve tvaru přesné podoby loga Klatovského anděla. Talisman pro štěstí a pro ochranu a podporu. Symbol připomínky andělského světa, který neustále pracuje pro nás a podporuje nás, když projevíme zájem a víru. Červené srdce barveno.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vše ostatní
rozměr: cca 10x8 cm
Položka byla vyprodána…

Klatovský anděl není jen obyčejný papírový anděl…kdo ho zná, tak ví, že má duši a svou jedinečnou energii. Anděl je všeobecně oblíbený symbol a proto ideální dar ke všem nejen významným příležitostem. Moji andělé působí minimalisticky a zároveň…”majestátně” a proto si svým zajímavým jednoduchým designem získali svou oblibu hlavně jako svatební dar, dar k narozeninám, výročím, ale i svátkům, ke křtinám, k narození dítěte nebo prostě jen tak pro radost obdarovaného. Klatovské anděly tvořím poměrně dlouho a do světa se jich rozlétlo opravdu mnoho. I díky tomu je jeho zpracování precizní do posledního detailu. Svou tvorbu miluju a myslím, že všechna vložená radost a nadšení je vidět i cítit.