Dřevěná dárková obálka s Klatovským adělem

Kód: 63
190 Kč
Skladem (> 5 ks)

Dřevěná dárková obálka z kvalitní překližky. Ručně tvořena od MEK design. Limitovaná edice s logem Klatovského anděla, kterou koupíte pouze na e-shopu nebo v kamenném obchodě Klatovského anděla. Obálka je složena ze dvou kusů, které se k sobě svazují mašlí. Jedinečný originální obal na peníze, poukázky nebo přání. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Darujte stylově bankovku, vstupenku nebo dárkový poukaz. Fantazii se meze nekladou, obálka může posloužit i k darování fotky, osobního vzkazu nebo společné vize či přání. V e-shopu můžete zakoupit i dárkový poukaz do obchodu Klatovského anděla nebo poukaz na výrobu originálního Klatovského anděla a ostatních produktů. Obálka je vyrobena z kvalitní překližky o tloušťce 3 mm. Ručně tvořena od MEK design. Limitovaná edice s logem Klatovského anděla, kterou koupíte pouze na e-shopu nebo v kamenném obchodě Klatovského anděla. Vnitřní rozměr obálky na peníze je 173 x 88 mm. Vrchní strana přírodní dřevo bez povrchové úpravy. Logo je gravírované a srdce ručně barvené a přilepené. Barva stuhy červená. Jednoduchý minimalistický vzhled osloví každého. 

Rozměry: výška 21cm, šíře 10,5cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné obálky, visačky a krabičky
rozměr: 21x10 cm

Klatovský anděl není jen obyčejný papírový anděl…kdo ho zná, tak ví, že má duši a svou jedinečnou energii. Anděl je všeobecně oblíbený symbol a proto ideální dar ke všem nejen významným příležitostem. Moji andělé působí minimalisticky a zároveň…”majestátně” a proto si svým zajímavým jednoduchým designem získali svou oblibu hlavně jako svatební dar, dar k narozeninám, výročím, ale i svátkům, ke křtinám, k narození dítěte nebo prostě jen tak pro radost obdarovaného. Klatovské anděly tvořím poměrně dlouho a do světa se jich rozlétlo opravdu mnoho. I díky tomu je jeho zpracování precizní do posledního detailu. Svou tvorbu miluju a myslím, že všechna vložená radost a nadšení je vidět i cítit.