Dřevěná dárková obálka s Klatovským adělem

Kód: 63
190 Kč
Skladem (>5 ks)

Dřevěná dárková obálka z kvalitní překližky. Ručně tvořena od MEK design. Limitovaná edice s logem Klatovského anděla, kterou koupíte pouze na e-shopu nebo v kamenném obchodě Klatovského anděla. Obálka je složena ze dvou kusů, které se k sobě svazují mašlí. Jedinečný originální obal na peníze, poukázky nebo přání. 

Na zakázku je možnost individuální vygravírovaný nápis na přání (datum svatby, výročí, narozenin, jméno, afirmace, přání atd.)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Darujte stylově bankovku, vstupenku nebo dárkový poukaz. Fantazii se meze nekladou, obálka může posloužit i k darování fotky, osobního vzkazu nebo společné vize či přání. V e-shopu můžete zakoupit i dárkový poukaz do obchodu Klatovského anděla nebo poukaz na výrobu originálního Klatovského anděla a ostatních produktů. Obálka je vyrobena z kvalitní překližky o tloušťce 3 mm. Ručně tvořena od MEK design. Limitovaná edice s logem Klatovského anděla, kterou koupíte pouze na e-shopu nebo v kamenném obchodě Klatovského anděla. Vnitřní rozměr obálky na peníze je 173 x 88 mm. Vrchní strana přírodní dřevo bez povrchové úpravy. Logo je gravírované a srdce ručně barvené a přilepené. Barva stuhy červená. Jednoduchý minimalistický vzhled osloví každého. 

Rozměry: výška 21cm, šíře 10,5cm

Na zakázku je možnost individuální vygravírovaný nápis na přání (datum svatby, výročí, narozenin, jméno, afirmace, přání atd.) Viz.foto. Cena obálky na přání s vlastním nápisem 240,-. Neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo e-mailem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné dekorace a doplňky
rozměr: 21x10 cm

Klatovský anděl není jen obyčejný papírový anděl…kdo ho zná, tak ví, že má duši a svou jedinečnou energii. Anděl je všeobecně oblíbený symbol a proto ideální dar ke všem nejen významným příležitostem. Moji andělé působí minimalisticky a zároveň…”majestátně” a proto si svým zajímavým jednoduchým designem získali svou oblibu hlavně jako svatební dar, dar k narozeninám, výročím, ale i svátkům, ke křtinám, k narození dítěte nebo prostě jen tak pro radost obdarovaného. Klatovské anděly tvořím poměrně dlouho a do světa se jich rozlétlo opravdu mnoho. I díky tomu je jeho zpracování precizní do posledního detailu. Svou tvorbu miluju a myslím, že všechna vložená radost a nadšení je vidět i cítit.