Dřevěná krabička Klatovský anděl

Kód: 320
Neohodnoceno
550 Kč
Skladem (1 ks)

Dřevěná krabička z překližky se zavíracím poklopem s logem Klatovského anděla. Krabička/truhlička na poklady. Limitovaná edice, tvořeno pro značku Klatovský anděl. Precizní zpracování, jednoduchý design. Víko má držátko na otevírání. Otevřené víko drží stabilně v mírném úhlu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jedinečný kousek z dřevěné překližky tloušťky 4mm. S logem Klatovského anděla. Truhlička/krabička na poklady a drobnosti. Otevírací víko, které je přiděláno na pevno a dobře a stabilně drží otevřené díky zarážce. Na víku 3D logo Klatovského anděla. Na přední části nápis Klatovský anděl. Tvořeno pro značku Klatovský anděl. Jednoduchý design. Precizní zpracování z kvalitní překližky. Důraz kladen na čistotu a detail. Krásný jedinečný kousek k podarování

Rozměry: 16x16x5 cm, tloušťka překližky 4mm

Klatovský anděl není jen obyčejný papírový anděl…kdo ho zná, tak ví, že má duši a svou jedinečnou energii. Anděl je všeobecně oblíbený symbol a proto ideální dar ke všem nejen významným příležitostem. Moji andělé působí minimalisticky a zároveň…”majestátně” a proto si svým zajímavým jednoduchým designem získali svou oblibu hlavně jako svatební dar, dar k narozeninám, výročím, ale i svátkům, ke křtinám, k narození dítěte nebo prostě jen tak pro radost obdarovaného. Klatovské anděly tvořím poměrně dlouho a do světa se jich rozlétlo opravdu mnoho. I díky tomu je jeho zpracování precizní do posledního detailu. Svou tvorbu miluju a myslím, že všechna vložená radost a nadšení je vidět i cítit.