Drátovaný svícen Klatovský anděl s křišťálem

Kód: 78/SRI 78/CER 78/BIL Zvolte variantu
Neohodnoceno
490 Kč
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Varianta

Ručně drátovaný svícen Klatovský anděl energie, ochrany a čistoty s křištálem na čajovou svíčku. Tvořen exkluzivně pro značku Klatovský anděl v limitovaných sériích. Koupíte pouze na e-shopu a v kamenném obchodě Klatovského anděla. Svícen je určený pouze na čajovou svíčku. Ve třech variantách...z černého, bílého a stříbrného drátu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Drátovaný ručně tvořený svícen ve tvaru anděla ve třech variantách provedení (černý, bílý, stříbrný drát) z dílny Jany Línkové. Tvořen exkluzivně pro značku Klatovský anděl v limitovaných edicích. Design anděla je inspirovaný logem Klatovského anděla. Je zdobený kousky křišťálu, které mají vlastnost ochrany, čistoty a podpory. Drátovaný svícen je určený pouze na čajovou svíčku. Při zapálení svíčky se křišťál rozzáří a zesilují se vlastnosti křišťálu. Křišťál je energetický posilovač, čističharmonizující a silný kámen. Chrání auru proti negativním vlivům z okolí. Projasňuje mysl, zvyšuje sebevědomí, nabíjí novou energiízklidňuje. Podporuje trpělivostmoudrost a dokonalost. Pomáhá se sebezdokonalovánímsamostatnostívytvalostí. Je to univerzální krystal, který zesiluje energii a dále ji uvolňuje a reguluje, aby dosáhl harmonie. Působí na všechny neduhy. Zajišťuje klidný spánek. Kalíšek na svíčku je skleněný. Srdce je látkové a v bezpečné vzdálenosti od hoření svíčky.

Klatovský anděl není jen obyčejný papírový anděl…kdo ho zná, tak ví, že má duši a svou jedinečnou energii. Anděl je všeobecně oblíbený symbol a proto ideální dar ke všem nejen významným příležitostem. Moji andělé působí minimalisticky a zároveň…”majestátně” a proto si svým zajímavým jednoduchým designem získali svou oblibu hlavně jako svatební dar, dar k narozeninám, výročím, ale i svátkům, ke křtinám, k narození dítěte nebo prostě jen tak pro radost obdarovaného. Klatovské anděly tvořím poměrně dlouho a do světa se jich rozlétlo opravdu mnoho. I díky tomu je jeho zpracování precizní do posledního detailu. Svou tvorbu miluju a myslím, že všechna vložená radost a nadšení je vidět i cítit.