Drátovaný svícen Klatovský anděl s minerály

Kód: 78/STR 78/STR2 Zvolte variantu
690 Kč
Momentálně nedostupné Skladem (1 ks) Zvolte variantu
Varianta

Ručně drátovaný autorský svícen Klatovský anděl energie, ochrany a čistoty s minerálními zlomky (momentálně tyrkys nebo jantar) na čajovou svíčku. Tvořen exkluzivně pro značku Klatovský anděl v malých limitovaných sériích.

Koupíte pouze na e-shopu a v kamenném obchodě Klatovského anděla. Svícen je určený pouze na čajovou svíčku. Nyní ve variantě...ze stříbrného drátu. A s různými druhy minerálů - dle nabídky momentální edice. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Drátovaný ručně tvořený svícen ve tvaru Klatovského anděla ve variantě provedení stříbrného drátu z dílny Jany Línkové. Tvořen exkluzivně pro značku Klatovský anděl v limitovaných edicích. Design anděla je inspirovaný logem Klatovského anděla.

Je zdobený kousky jantaru nebo tyrkysu, které mají vlastnost ochrany, čistoty a podpory. Drátovaný svícen je určený pouze na čajovou svíčku. Při zapálení svíčky se zlomky minerálů rozzáří a zesilují se vlastnosti minerálu. V každé limitované edici jsou různá provedení - různé minerály.

 Kalíšek na svíčku je skleněný. Srdce je dřevěné a v bezpečné vzdálenosti od hoření svíčky.

Každý kus je originál. 

Klatovský anděl není jen obyčejný papírový anděl…kdo ho zná, tak ví, že má duši a svou jedinečnou energii. Anděl je všeobecně oblíbený symbol a proto ideální dar ke všem nejen významným příležitostem. Moji andělé působí minimalisticky a zároveň…”majestátně” a proto si svým zajímavým jednoduchým designem získali svou oblibu hlavně jako svatební dar, dar k narozeninám, výročím, ale i svátkům, ke křtinám, k narození dítěte nebo prostě jen tak pro radost obdarovaného. Klatovské anděly tvořím poměrně dlouho a do světa se jich rozlétlo opravdu mnoho. I díky tomu je jeho zpracování precizní do posledního detailu. Svou tvorbu miluju a myslím, že všechna vložená radost a nadšení je vidět i cítit.