Drátovaný Klatovský anděl s křišťálem

Kód: 66/SRI 66/CER 66/BIL Zvolte variantu
Neohodnoceno
420 Kč
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Varianta

Ručně drátovaný anděl energie, ochrany a čistoty s křištálem. Tvořen exkluzivně pro značku Klatovský anděl v limitovaných sériích. Koupíte pouze na e-shopu a v kamenném obchodě Klatovského anděla. Anděl je určený k zavěšení na zeď nebo do okna. Balený v celofánovém pytlíku s popisem funkce křišťálu. Ve třech variantách...z černého, bílého a stříbrného drátu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Drátovaný ručně tvořený anděl ve třech variantách provedení (černý, bílý, stříbrný drát) z dílny Jany Línkové. Tvořen exkluzivně pro značku Klatovský anděl v limitovaných edicích. Design anděla je inspirovaný logem Klatovského anděla. Je zdobený kousky křišťálu, které mají vlastnost ochrany, čistoty a podpory. Anděla je možné zavěsit do okna nebo na zeď. Je dárkově balený do celofánového pytlíku na podložce z pevného kartonu s popisem funkce křišťálu. Křišťál je energetický posilovač, čističharmonizující a silný kámen. Chrání auru proti negativním vlivům z okolí. Projasňuje mysl, zvyšuje sebevědomí, nabíjí novou energiízklidňuje. Podporuje trpělivostmoudrost a dokonalost. Pomáhá se sebezdokonalovánímsamostatnostívytvalostí. Je to univerzální krystal, který zesiluje energii a dále ji uvolňuje a reguluje, aby dosáhl harmonie. Působí na všechny neduhy. Zajišťuje klidný spánek. Při zavěšení anděla do okna se můžete těšit magické hře světla a odlesků. Anděl má poutko k zavěšení. Srdce je vyrobeno z dřevěné překližky. 

Rozměry: výška cca 22cm, šíře křídel cca 19cm, obal 30x21cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky a dekorace
výška: cca 23cm

Klatovský anděl není jen obyčejný papírový anděl…kdo ho zná, tak ví, že má duši a svou jedinečnou energii. Anděl je všeobecně oblíbený symbol a proto ideální dar ke všem nejen významným příležitostem. Moji andělé působí minimalisticky a zároveň…”majestátně” a proto si svým zajímavým jednoduchým designem získali svou oblibu hlavně jako svatební dar, dar k narozeninám, výročím, ale i svátkům, ke křtinám, k narození dítěte nebo prostě jen tak pro radost obdarovaného. Klatovské anděly tvořím poměrně dlouho a do světa se jich rozlétlo opravdu mnoho. I díky tomu je jeho zpracování precizní do posledního detailu. Svou tvorbu miluju a myslím, že všechna vložená radost a nadšení je vidět i cítit.