Drátovaný Klatovský anděl

Kód: 365/CER 365/CER2 365/MED 365/MED2 365/CER3 365/CER4 Zvolte variantu
360 Kč 360 Kč 380 Kč 380 Kč 360 Kč 360 Kč od 360 Kč
Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Varianta

Ručně drátovaný anděl z dílny tvůrkyně Ohni drát. Anděl je určený k zavěšení. Inspirováno vzhledem a logem Klatovského anděla. Limitovaná edice tvořená přímo pro značku Klatovský anděl. Je to už v řadě druhý autorský drátovaný kousek, tentokrát od jiného tvůrce a v jiném designu. Ve dvou variantách provedení a to: buď z černého drátu nebo z měděného. Zdobeno minerály - ametystem nebo tyrkenitem nebo růženínem nebo červeným korálem.

Srdíčko dřevěné - buď červené, bílé nebo šedivé.

Jde o ruční práci a každý kus je tedy originál a v detailech se liší.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ručně tvořený anděl k zavěšení jako dekorace. Ve tvaru loga Klatovského anděla. Není to přesné logo. Tvorba je jen inspirována naším andělem. Anděl je tvořený z drátu - buď z černého nebo měděného. Několik variant zdobení minerálem ve výpletu - červený korál, ametyst, růženín a tyrkenit.

Z dílny tvůrkyně Ohni drát. Ruční práce, každý kousek je originál a tak se v detailech liší.

Srdíčko dřevěné - buď červené, bílé nebo šedivé.

Baleno v celofánovém pytlíku na kartonu s logem Klatovského anděla.

Rozměry: 20 x 16cm

Klatovský anděl není jen obyčejný papírový anděl…kdo ho zná, tak ví, že má duši a svou jedinečnou energii. Anděl je všeobecně oblíbený symbol a proto ideální dar ke všem nejen významným příležitostem. Moji andělé působí minimalisticky a zároveň…”majestátně” a proto si svým zajímavým jednoduchým designem získali svou oblibu hlavně jako svatební dar, dar k narozeninám, výročím, ale i svátkům, ke křtinám, k narození dítěte nebo prostě jen tak pro radost obdarovaného. Klatovské anděly tvořím poměrně dlouho a do světa se jich rozlétlo opravdu mnoho. I díky tomu je jeho zpracování precizní do posledního detailu. Svou tvorbu miluju a myslím, že všechna vložená radost a nadšení je vidět i cítit.