Děrovaný keramický svícen s Klatovským andělem

Kód: 371/BRO 371/CER 371/BEZ 371/CER2 371/BIL 371/SVE 371/TMA Zvolte variantu
350 Kč
Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Varianta

Keramický ručně točený děrovaný svícen malý s logem Klatovského anděla. Z keramické dílny pana Ticháčka z Domažlic. Tvořený speciálně pro značku Klatovský anděl. Svícen je glazovaný, v několika barevných provedeních - černý, červený, béžový, bílý, bronzový, světle modrý a tmavě modrý. Tvořeno v limitovaných edicích, koupíte pouze v kamenném obchodě a na e-shopu Klatovského anděla.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nadčasový a zároveň moderní keramický svícen, který dělá nádherné světelné efekty. Svícen je určen na čajovou svíčku. Kvalitní ruční práce. S logem Klatovského anděla. Podtácek na svíčku je volný a svícen se na něj pokládá. 

Sedm barevných provedení:

- černý, bílý, béžový, červený, bronzový, světle modrý a tmavě modrý

Rozměry: průměr cca 11cm

Klatovský anděl není jen obyčejný papírový anděl…kdo ho zná, tak ví, že má duši a svou jedinečnou energii. Anděl je všeobecně oblíbený symbol a proto ideální dar ke všem nejen významným příležitostem. Moji andělé působí minimalisticky a zároveň…”majestátně” a proto si svým zajímavým jednoduchým designem získali svou oblibu hlavně jako svatební dar, dar k narozeninám, výročím, ale i svátkům, ke křtinám, k narození dítěte nebo prostě jen tak pro radost obdarovaného. Klatovské anděly tvořím poměrně dlouho a do světa se jich rozlétlo opravdu mnoho. I díky tomu je jeho zpracování precizní do posledního detailu. Svou tvorbu miluju a myslím, že všechna vložená radost a nadšení je vidět i cítit.