Děrovaná keramická aromalampa s Klatovským andělem

Kód: 377/BRO 377/HNE 377/BEZ 377/MOD 377/BIL Zvolte variantu
690 Kč
Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Varianta

Keramická ručně točená děrovaná aromalampa s logem Klatovského anděla. Aromalampa je glazurovaná. Z keramické dílny pana Ticháčka z Domažlic. Autorský design. Tvořená speciálně pro značku Klatovský anděl. Koupíte pouze na e-shopu a v kamenném obchodě Klatovského anděla. Má podtácek, z na kterém aromalampa volně stojí. Kalíšek je vyjímatelný a lze ho mýt. K použití jak na vodu a směs olejů, tak i na vonné vosky.

V několika barevných provedeních - bronzová, hnědá a béžová, modrá a bílá.

Aromalampa tvoří nádherný světelný efekt skrz děrovaný povrch. Do aromalampy jsou určeny čajové svíčky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Děrovaná aromalampa autorského designu z keramické dílny v Domažlicích. Tento unikátní kousek s logem Klatovského anděla je tvořen přímo pro naši značku a koupíte ho pouze u nás na e-shopu nebo v kamenném obchodě v Klatovech.

Varianta barev: bronzová, hnědá, béžová, modrá a bílá.

Rozměry: průměr cca 15cm

Klatovský anděl není jen obyčejný papírový anděl…kdo ho zná, tak ví, že má duši a svou jedinečnou energii. Anděl je všeobecně oblíbený symbol a proto ideální dar ke všem nejen významným příležitostem. Moji andělé působí minimalisticky a zároveň…”majestátně” a proto si svým zajímavým jednoduchým designem získali svou oblibu hlavně jako svatební dar, dar k narozeninám, výročím, ale i svátkům, ke křtinám, k narození dítěte nebo prostě jen tak pro radost obdarovaného. Klatovské anděly tvořím poměrně dlouho a do světa se jich rozlétlo opravdu mnoho. I díky tomu je jeho zpracování precizní do posledního detailu. Svou tvorbu miluju a myslím, že všechna vložená radost a nadšení je vidět i cítit.