Deník vděčnosti

Kód: 203
150 Kč
Skladem (> 5 ks)

Je těžké být SPOKOJENÝ A ŠŤASTNÝ, když vám život stále „hází klacky pod nohy“. Moc dobře to znám… Existuje ovšem JEDNODUCHÁ TECHNIKA, která pomůže ODRAZIT SE ODE DNA a cítit VDĚČNOST za to, co ve svém životě již nyní máme…

Detailní informace

Detailní popis produktu

VŠICHNI SE CHCEME CÍTIT V ŽIVOTĚ SPOKOJENÍ A ŠŤASTNÍ - není to ale tak jednoduché, jak by se na první pohled zdálo.Někdy dokonce už máme plán, jak tohoto stavu chceme dosáhnout. Jenže život nám často staví do cesty různé překážky a nástrahy... prostě vše neběží úplně podle našich představ. A my se můžeme začít cítit všelijak, jen ne spokojeně a šťastně.

Vidíme pak v našem životě hlavně to negativní. Připadáme si neúspěšní, neschopní, nevěříme si, zlobíme se na sebe, možná nás pronásledují pocity viny...   V období velkých životních změn je to docela přirozené a je v pořádku, že nejsme pořád usměvaví a pozitivní... jenomže POZOR! Čemu dáváme příliš pozornosti, to sílí.  Bylo by tedy lepší být spíše pozitivní a to se snadněji řekne než udělá... Na každý týden v roce jsem vybrala jeden citátkterý mne osobně nějak ovlivnil, a přidala jsem k němu i myšlenku, poselství, které se v něm skrývá. Pro každý týden máte i prázdné místo, kam si můžete zapisovat. A co byste měli psát? Zamyslete se nad poselstvím, které citát obsahuje. Zkuste najít, zda jste již někdy ve svém životě něco takového udělali, zvládli, a co vám to přineslo, jak jste se přitom cítili. Postupně tím posílíte pocit vděčnosti nad tím, co jste vše již dokázali - namísto přemýšlení o tom, co jste udělali špatně. 

NA ZAČÁTKU DENÍKU NAJDETE  PODROBNÝ NÁVOD, JAK S NÍM PRACOVAT. 

J.Šrámková

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní
Autor: Jaroslava Šrámková