Dárkový poukaz Klatovského anděla

Kód: 152/500 152/100 152/150 152/200 Zvolte variantu
500 Kč 1 000 Kč 1 500 Kč 2 000 Kč od 500 Kč
Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Varianta

Dárkový poukaz v hodnotě 500, 1000, 1500 nebo 2000 do kamenného nebo internetového obchodu Klatovského anděla. Papírový poukaz zašleme poštou ihned po zaplacení. Na způsobu platby poukazem za zboží se s vámi spojíme online nebo telefonicky. Při platbě poukazem v kamenném obchodě není nutné domlouvat konkrétní postup. Při platbě poukazem za online objednávku na e-shopu se domluvíme individuálně. Platnost dárkového poukazu je 60 dní od zakoupení. Je možnost dle dohody vystavit poukaz na delší dobu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Platnost Dárkového poukazu je 60 dní od zakoupení. Dle domluvy a vašich priorit můžeme poukaz vystavit i na delší dobu, maximálně na 6 měsíců. Papírový poukaz zašleme poštou ihned po zaplacení. Zároveň vám do e-mailu, který uvedete pošleme i kód poukázky a informace o uplatnění poukázky v e-shopu. Platbou v kamenném obchodě se stačí prokázat poukazem. Platbou na e-shopu se domluvíme individuálně online.

Součástí dárkového poukazu je obálka s logem Klatovského anděla.

Uvádějte proto do objednávky e-mail i telefon!

V případě zájmu o dárkovou poukázku s jinou hodnotou než je nastavená v e-shopu, nás neváhejte kontaktovat telefonicky nebo e-mailem.

Klatovský anděl není jen obyčejný papírový anděl…kdo ho zná, tak ví, že má duši a svou jedinečnou energii. Anděl je všeobecně oblíbený symbol a proto ideální dar ke všem nejen významným příležitostem. Moji andělé působí minimalisticky a zároveň…”majestátně” a proto si svým zajímavým jednoduchým designem získali svou oblibu hlavně jako svatební dar, dar k narozeninám, výročím, ale i svátkům, ke křtinám, k narození dítěte nebo prostě jen tak pro radost obdarovaného. Klatovské anděly tvořím poměrně dlouho a do světa se jich rozlétlo opravdu mnoho. I díky tomu je jeho zpracování precizní do posledního detailu. Svou tvorbu miluju a myslím, že všechna vložená radost a nadšení je vidět i cítit.