Čakrové designové nevonné svíce Klatovského anděla

Kód: 572/1.C 572/2.C 572/3.C 572/4.C 572/5.C 572/6.C 572/7.C Zvolte variantu
399 Kč
Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Skladem (1 ks) Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Varianta

Designové autorské volně stojící svíce čakrové Klatovského anděla. Všechny mají černé logo Klatovského anděla, liší se pouze barvou srdce dle barvy čakry, barvou ozdobné stužky a popisem jednotlivé čakry. Tvar širokého vysokého válce. Barva sněhově bílá. Svíce jsou ručně vylévány do forem z palmového vosku. Palmový vosk tvoří nádherný efekt ledových krystalů. Z dílny BylinkoKrásky. Svíce jsou nevonné. Válec vysoký cca 20cm.

Sedm variant svící dle barev čaker:

1.čakra - červené srdce

2.čakra - oranžové srdce

3.čakra - žluté srdce

4.čakra - zelené srdce

5.čakra - tyrkysové (světle modré) srdce

6.čakra - tmavě modré (indigové) srdce

7.čakra - fialové srdce

Svíce může sloužit k terapeutickým účelům jako čakrová, nebo jen jako čistě designová svíce dle výběru barvy. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Limitovaná edice čakrových svíček volně stojících s logem Klatovského anděla s barevným srdcem dle čakry. Barva svíce sněhově bílá v krásném kontrastu s černým symbolem anděla a červeným, oranžovým, žlutým, zeleným, tyrkysovým, indigovým nebo fialovým srdcem. Palmový vosk dělá krásný efekt ledových krystalů. Tvar svíčky vysokého válce - 7 variant dle barvy srdce.

Z dílny BylinkoKrásky Monči Mužíkové. Ruční kvalitní práce. Každá svíčka projde několikrát rukami. 

Vykouzlí láskyplnou atmosféru nejen u vás doma ale kdekoliv, kde svíci zapálíte, přinese pocit tepla domova. Dovolte si hýčkat sami sebe i své blízké díky svíčkám Klatovského anděla, nechte se obejmout andělskou esencí skrz plamen nekonečné podpory. Svíci můžete použít jako terapeutickou pomůcku - tedy jako čakrovou svíci se záměrem nebo jen jako čistě designovou.

Svíčka byla tvořena s přáním nalezení sám sebe a vlastní cesty. 

Samotná bílá barva je symbolem čistoty a síly, zesiluje účinky všech dalších svící, vhodná pro všechny účely, zejména ochranné a očistné. Bílou svíčku používáme při rituálech ochrany a očisty, ale lze ji s úspěchem použít i pro iniciaci pohybu nové energie a životní síly, spaluje negativitu z okolí, k odhalení pravdy, čistého svědomí, podporu bytostí světla, na ochranu, proti zranitelnosti a při vyčerpání, proti nedostatku energie.

Symbol anděla je symbolem podpory a posla zpráv. Může vám být tedy berličkou v otevření se andělským vzkazům.

Svíce se dá použít i jako čistě designová věc. Záměr pálení svíce je na každém individuálně.

Motiv Klatovského anděla na každé z těchto svíček je kvalitní tisk na speciálním škrobovém materiálu nanesený na svíčku.

Rozměry: 20x6,6cm